Öğrencilere moral gezisi düzenlendi
Yayın Tarihi: 16.05.2016 Saat: 07:44

 

Öğrencilere moral gezisi düzenlendi

Acıpayam Kaymakamlığı himayesinde Acıpayam Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından yürütülen "Ben de Varım" Projesi kapsamındaki öğrenciler sınav öncesi Antalya’da moral depoladı.YGS sınavında başarılı olan Acıpayam’a farklı okullarda eğitim ve öğretimlerini sürdüren 47 öğrenci Antalya’da ‘’Manavgat Şelalesi, Aspendos Antik Kenti, Antalya Yat Limanı ve Kale İçini gezerek sınav öncesi moral buldular.

Geziye katılan öğrenciler daha üst başarılara ulaşmak için tüm öğrenciler olarak kendimize söz verdik. Acıpayam’daki eğitim başarısının daha yükseklere ulaştırmak için çalışacağız. Projede her zaman destekleri ile bizlerin yanlarında olan Acıpayam Kaymakamımız Karahan Daştan’a, Belediye Başkanımız Dr. Hulusi Şevkan’a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay’a ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Öğrenciler ayrıca, Antalya gezisini düzenleyen Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’a desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Haber linki:http://www.denizliekspres.com/ogrencilere-moral-gezisi-duzenlendi/14098/Bu haberin geldigi yer: Acipayam.com | Memleket Kokusu
http://www.acipayam.com

Bu haber icin adres:
http://www.acipayam.com/modules.php?name=News&file=article&sid=5363