ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32045

25
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47182300

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1662

· Dün

8586


Yayın tarihi: 13.08.2006 Saat: 08:39
: TUNCELİ'DE MAYIN PATLAMASI: 2 POLİS ŞEHİT, 1 POLİS YARALI.

Son Dakika Tunceli'de, polis aracının mayına çarpması sonucu 2 polis şehit olurken, 1 polis de yaralandı. Alınan bilgilere göre, saat 08.30 sıralarında Tunceli'nin Esentepe Mahallesi yakınlarında bulunan Özel Harekat polis kontrol noktasına nöbet değişimi için gelen Özel Harekat timlerini taşıyan aracın geçişi sırasında mayının infilak etmesi sonucu 2'si Özel Harekat mensubu polis hayatını kaybederken, 1 polis de yaralandı. Yaralı polis, helikopterle Elazığ Askeri Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili bölgede geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: TUNCELİ'DE MAYIN PATLAMASI: 2 POLİS ŞEHİT, 1 POLİS YARALI. (Puan: 1)
Gönderen: batuhannaz Tarih: 14.11.2009 Saat: 13:02
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
KÜRT AÇILIMI İSTEYENLER,PKK LILARA KAHRAMAN İLAN EDENLER.PKK LILARA EV, İŞ, PARA PASAPORT VERENLER.AFERİN SİZE.ESERİNİZLE GURUR DUYUN.YAZIK BU VATANA.YAZIK ANALARA.YAZIK YETİMLERE.YAZIK SAHİPSİZ,KİMSESİZ TÜRK POLİSİNE,TÜRK ASKERİNE ,TÜRK MİLLETİNE.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.