ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32047

63
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47193061

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4385

· Dün

8038


Yayın tarihi: 28.07.2006 Saat: 15:25
EMİNE AKMEŞE'NİN WEB SİTESİ AÇILDI

İlan inciemine bildirdi: "
TRT Türk halk müzigi sanatçısı EMİNE AKMEŞE nin web sitesi açılmıştır......www.emineakmese.com"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: EMİNE AKMEŞE'NİN WEB SİTESİ AÇILDI (Puan: 1)
Gönderen: nesrin sipahi Tarih: 28.11.2010 Saat: 12:24
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Değerli Türk Halk Müziği Sanatçımız Emine Akmeşe`nin resmi web sitesini ararken,duyurunuzla karşılaştım ve Acıpayam com.sitesini tanıma olanağı buldum. Daha önceki web sitesinde,sanatçımızın türkülerdeki yorumunu zevkle ve coşkuyla dinlediğimi;onun sadece sanatçı yönünün değil insan yönünün de beni çok etkilediğini içeren bir yazıyı iletişim köşesinden göndermiştim.Zaten üye olurken de ismim derhal algılandı.Bu mükemmel bir şey. Sanatçımız,bir konser gecesi,hiç unutmayacağım şiir ve türkü paylaşımımızdan,benim şiir ve türküye olan ilgimi bilir.Onun için,sizin açtığınız Şiir Bahçesi`ne hemen bir şiirimi ekledim.Ayrıca da,siteniz içinde şiire yer ayırmanızdan büyük memnuniyet duydum. Değerli sanatçımız Emine Akmeşe`ye sonsuz sevgi ve saygılarımla.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.