ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32045

25
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47182351

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1713

· Dün

8586


Yayın tarihi: 13.07.2006 Saat: 15:14
KELEKÇİ'YE NİHAYET ADSL İNTERNET GELDİ

Teknoloji
İnternetin nimetlerinin biri olarak kabul edilen ADSL internet bağlantısı nihayet Gireniz'in merkezi Kelekçi beldemize ulaştı. Artık Kelekçi'li gençler de Kelekçi lisesi ve diğer okullardan dünyayla iletişime geçebilecekler. Kelekçi'de internete ilk bağlanan kişi de Acıpayam Anadolu Lisesi müzik öğretmeni Kelekçi'li Hacer ACAR oldu.
Sanal alemde Kelekçi'nin de yerini alması Başta www.acipayam.com sitemizin kurucusu Mustafa ÜNAL olmak üzere bütün ahaliyi sevindirdi. Mustafa ÜNAL'ın bundan 2 yıl önce yakın çevresine "Kelekçi'ye ADSL bağlandığı gün Denizli'yi terkedip Kelekçi'ye yerleşeceğim" dediği söyleniyor. Şimdi Mustafa ÜNAL'ın nasıl bir tutum içine gireceği merak konusu.

...

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.