ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32145

53
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47751733

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5526

· Dün

4579


Yayın tarihi: 28.04.2006 Saat: 07:50
VİYANA'DA EGELİLER VE BURDURLULAR BULUŞACAK

Dünyadan reis15 bildirdi: "Avusturya-Viyana'da yöresel sanatci AHMET SERTTAS tarafindan organize edilen egeliler ve burdurlular tanisma dayanisma gecesi 02-06-2006 cuma aksami kongreshaus salonunda yapilacak geceye bir cok sanatcinin yanisira ege yöresinin sanatcisi AHMET SERTTAS-UZUN EFE ve ege kültür dernegi folklor ekibi türkiyeden TURGAY BASYAYLA ayrica gölhisar belediye baskani MEHMET YAVUZER yusufca belediye baskani YILMAZ AKKAS viyananin önde gelen is adamlari ve dernek baskanlari katilacaklardir viyana ve cevresinde yasayan denizlili ve burdurlu tüm hemserilerimizin tanisma ve dayanisma gecesine tüm dostlarimiz davetlidir.."

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.