ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32047

59
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47192107

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

3431

· Dün

8038


Yayın tarihi: 11.05.2017 Saat: 03:27
ADB, PROF. DR. TURGUT TOK BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI.

Güncel

ACIPAYAM DERNEKLERLER BİRLİĞİ, PROF. DR. TURGUT TOK BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI.

 

Geçtiğimiz yıl Acıpayam sevdalıları diye başlayan ve daha sonra Denizli’deki Acıpayam hemşehri derneklerinin çoğunluğunu içine alan birliktelik kurumsal bir yapıya doğru ilerliyor.

Bu bağlamda Acıpayam Dernekler birliği görev dağılımı 10 Mayıs 2017 Çarşamba akşamı Denizli Barolar Birliği toplantı salonunda yapılan bir toplantı ile şekillendi. Toplantıda dernek başkan ve yöneticileri hazır bulundu.

 

 

 Acıpayam’ın sorunlarını dile getirmek ve katkı koymak için daha kurumsal ve profesyonel yapılanmaya göre dönemsel yönetime geçildi. Buna göre 2017 yılı için Acıpayam Dernekler Birliği başkanlığına Prof. Dr. Turgut TOK seçilirken,  2.başkan olarak Ramazan KANLIK, Genel sekreter Güner ERSOY, Genel sekreter yardımcısı Doç Dr. Devrim Alkaya, Koordinatör Sabit KIZILHAN oldu.

 

Acıpayam Dernekler Birliği yönetim kadrosunda diğer görevlendirmelere göre, 1. Başkan yrd. Mustafa ÜNAL Basın yayından sorumlu,  Başkan yrd. Mustafa Dağ medyadan sorumlu, Başkan yrd. Ramazan AFŞAR muhasebeden sorumlu, Başkan yrd. Turan GÜNGÖR mahallelerden sorumlu, Başkan yrd. Dr. Özcan ÖZÇELİK Çameli bölgesi ve kültür işlerinden sorumlu, Başkan yrd. Ferdi YILDIRIM gençlik yapılanmalarından sorumlu, Başkan yrd. Nurcan ÇAĞIRGAN  Aile ve seyahatlerden sorumlu olacak.

 

Diğer Başkan yardımcılıklarına Hüseyin OKCAN, Mehmet ÖZTAN, Mahir ALTUĞ, Niyazi AYSEL, Sezai SÖYLEMEZ getirilirken Dernekler Birliği Baş danışmanı olarak Mehmet Ali TURAN belirlendi.

 

Toplantı sonunda bir açıklama yapan Acıpayam Denekler Birliği başkanı Prof. Dr. Turgut TOK şunları dedi.

 

“Acıpayam sevdalıları diye başlayan, bir sevdadır Acıpayam diye başlayan bir gönül birlikteliği neticesinde Acıpayam Dernekler Birliği oluşumu şekline ulaşmış olan bu birlikteliğin bugün bir görev dağılımı yapıldı, bu dönemsel bir görev dağılımı olacak. Etkinliklerin daha planlı ve düzenli olabilmesi ve herkese duyurulabilmesi adına bu görevlendirmeler yapıldı. Daha etkili planlı programlı ve daha net sonuç alabilecek bir şema ortaya çıktı, bu birliktelik bir gönül birlikteliği, resmiyette oluşturduğumuz bir birliktelik ve bir federasyon değil, o gönül birlikteliğinin kendi içersinde görev dağılımını yaptık. İnşallah daha hayırlı  ve daha güzel etkinliklerde buluşacağız. Acıpayam adına memleketimizin insanı adına, şehrimiz memleketimiz adına faydalı ve güzel işler yapma adına bir araya gelen bütün arkadaşlarımızı bütün başkanlarımızı bu vesile ile tekrar tebrik edip teşekkür etmek istiyorum”  dedi.

Denizli Barosu toplantı salonunda saat 20.30’de başlayan toplantı 23.30 da sona erdi.

 

Toplantı açıklama kısa video linki: https://www.youtube.com/watch?v=6_KouuWK4eU

 

Haber:

Mustafa ÜNAL

ADB Basın yayın sorumlusu

 

Fotoğraf: Mustafa DAĞ (AYFA)

 

ADB Medya sorumlusu


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.