ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

21
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47783183

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2227

· Dün

6565


Yayın tarihi: 16.05.2016 Saat: 07:44
Öğrencilere moral gezisi düzenlendi

Güncel

 

Öğrencilere moral gezisi düzenlendi

Acıpayam Kaymakamlığı himayesinde Acıpayam Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından yürütülen "Ben de Varım" Projesi kapsamındaki öğrenciler sınav öncesi Antalya’da moral depoladı.YGS sınavında başarılı olan Acıpayam’a farklı okullarda eğitim ve öğretimlerini sürdüren 47 öğrenci Antalya’da ‘’Manavgat Şelalesi, Aspendos Antik Kenti, Antalya Yat Limanı ve Kale İçini gezerek sınav öncesi moral buldular.

Geziye katılan öğrenciler daha üst başarılara ulaşmak için tüm öğrenciler olarak kendimize söz verdik. Acıpayam’daki eğitim başarısının daha yükseklere ulaştırmak için çalışacağız. Projede her zaman destekleri ile bizlerin yanlarında olan Acıpayam Kaymakamımız Karahan Daştan’a, Belediye Başkanımız Dr. Hulusi Şevkan’a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay’a ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Öğrenciler ayrıca, Antalya gezisini düzenleyen Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’a desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Haber linki:http://www.denizliekspres.com/ogrencilere-moral-gezisi-duzenlendi/14098/


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.