ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

21
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47783186

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2230

· Dün

6565


Yayın tarihi: 29.09.2013 Saat: 21:13
ACIPAYAM TARİHİ GÜNLERİNDEN BİRİNİ YAŞADI

Güncel

 

Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN yapımı tamamlanan 100 yataklı Acıpayam Devlet Hastanesi açılış töreni için ilçemize geldi.

Helikopterle ilçe stadına inen Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’ı burada Acıpayam Kaymakamımız Uğur KALKAR, Garnizon Komutanımız Yüzbaşı İsmail GÜDÜL, Belediye Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin DAĞ ve diğer yetkililer tarafından çiçeklerle karşılandı.Açılışın yapılacağı alana hareketi sırasında ilçe stadı dışında bekleyen kalabalığın yanına da giden Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN çocuklarla yakından ilgilenerek onlara oyuncak hediye etti.

Buradan açılışı yapılacak olan 100 yataklı Acıpayam Devlet Hastanesine geçerek  coşkulu bir kalabalığa hitap etti.

Acıpayam’daki temaslarını tamamlayan Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’a uçağa binmesi sırasında da coşkulu bir kalabalık uğurladı.

Otobüsün içinden kalabalığı selamlayan ERDOĞAN burada da çocuk ve gençlere çeşitli hediyeler verdi.

Başbakan Erdoğan, konuşmasının ardından  Acıpayam 100 Yataklı Devlet Hastanesi, Pamukkale Üniversitesi Acıpayam Meslek Yüksekokulu ve Acıpayam Belediyesi'nin hizmete soktuğu çeşitli yatırımların toplu açılışını gerçekleştirdi.

AYRINTILAR EKLENECEKTİR.

canak7

 

ASASS

canak2

canak1

canak5

canak4

canak10

 

canak111

canak6

UKOO

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: ACIPAYAM TARİHİ GÜNLERİNDEN BİRİNİ YAŞADI (Puan: 1)
Gönderen: mavidüş Tarih: 30.09.2013 Saat: 08:44
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Sayın başbakanımızla Ve Belediye Başkanımız HUlisi Şevkanla gurur duyuyoruz Allah Başbakımızdan ve Belediye Başkanımızdan AllahRazı olsun daha güzel işler yapılacağına inanıyor Allah onları hertürlü iftiralardan koltuk için Ahlakı düzgün inşalara çamur atan koltuk sevdası için herşeyi mübah gören insanların şerrinden korusun yolunuz açık Aydın ve daimi olsun.DURMAK YOK YOLA DEVAM?

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.