ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47736715

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4263

· Dün

3822


Yayın tarihi: 24.09.2013 Saat: 16:24
HASTANEYİ BAŞBAKAN AÇACAK

Sağlık

 

Açılışı 29 Eylül 2013 Pazar günü Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından yapılacak olan 100 yataklı Acıpayam Devlet Hastanesinde yoğun bir şekilde açılış hazırlıkları devam ediyor.Hastane çevresinde de gerekli meydan düzenleme ve peyzaj çalışmaları da Belediyemiz tarafından yapılıyor.

Belediye İtfaiyemiz yardımıyla hastane dışı yıkama çalışmaları başlatıldı. 

Hastane çevresinde bulunan tüm yollarda, sokaklarda temizleme ve düzenleme çalışmaları hastane açılışına kadar devam edecek. 

Ayrıca hastane iç temizliğine de Belediyemiz bayan ekibi yardım ediyor. 

Belediye Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN'da çalışmaları yerinde incelerken, hastanemizin açılışı için tüm Belediye ekiplerimiz seferber olmuş durumdalar.  Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın açılışı gerçekleştireceği 29 Eylül Pazar gününe kadar bitirmi olacağız. Buradan tüm işçi kardeşlerime ve hastane çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

hastad

 

hastad2

hastad3

hastad4

hastad1

 

hastad5


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.