ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

23
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47736747

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4295

· Dün

3822


Yayın tarihi: 06.09.2013 Saat: 14:18
KİTAP VE KIRTASİYE TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Eğitim can acar bildirdi: "

 

''Okullar Hayat Olsun'' projesi kapsamında Zambak Yayınları ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokole göre yayınevleri ve temsilcilerinin katıldığı seminer ve tanıtım programı gerçekleştirildi.
İlçemizde Acıpayam- Antalya yolu üzerinde yeni faaliyete giren Tuğba Restoranda gerçekleştirilen programa Acıpayam Kaymakamı Uğur KALKAR, Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit DUYSAK, Serinhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurettin SEYDEL, Zirve Yayınları İlköğretim Zümre Başkanı İbrahim TOKAR, daire ve kurum amirleri ve öğretmenler katıldı.

Yayınevlerine ait mevcut ve yeni çıkan ürünlerin tanıtılması amacıyla ‘’Kitap ve Kırtasiye’’ tanıtım programında seminer ve tanıtım programı düzenlendi.

Programda katılımcılara yemek ikramında bulundu ve katılımcılar stantları gezdi

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: KİTAP VE KIRTASİYE TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ (Puan: 1)
Gönderen: endoplazmikredikulum Tarih: 12.09.2013 Saat: 21:52
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
3-5 kişiylemi? bel.bşk- kaym.- muhtar vs...

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.