ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32047

54
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47192137

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

3461

· Dün

8038


Yayın tarihi: 06.09.2013 Saat: 14:17
SPOR KURSLARINDA BÜYÜK BAŞARI

Spor can acar bildirdi: "

 

Acıpayam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan spor kurslarına devam eden 21 öğrenci spor liseleri ile Üniversitelerin Beden Eğitimi öğretmenliği ve antrenörlük bölümlerine yerleşti.Acıpayam Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet SELÇUK ; ‘’Acıpayam Halk Eğitimi Merkezi olarak her zaman sporun ve sporcuların yanında olmaya devam edeceğiz. Açtığımız bu tür spor kursları ile gençlerimizi hem kötü alışkanlıklardan koruyor, hem de gençlerimizin spor liselerine ve üniversitelere girmelerinde önemli katkı sağlıyoruz.’’ dedi.


Acıpayam Kaymakamı Sayın Uğur KALKAR, Acıpayam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün birçok alanda olduğu gibi spor alanında da önemli ve başarılı işlere imza attığını belirterek ; ’’2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüz tarafından futbol, voleybol, güreş ve hentbol branşlarında toplam 14 kurs açıldı ve 228 kişi bu kurslara kayıt yaptırdı. Bu kurslara devam eden 11 öğrencimiz spor liselerine ve 10 öğrencimiz de çeşitli üniversitelerin Beden Eğitimi öğretmenliği ile Antrenörlük bölümlerine yerleşti. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüzü, antrenör ve genç sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.’’ dedi.

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.