ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32049

22
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47196464

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

7788

· Dün

8038


Yayın tarihi: 30.08.2013 Saat: 12:14
ZAFER BAYRAMI KUTLANIYOR

Güncel

 

30 Ağustos Zafer Bayramının 91.yıldönümü ilçemizde de  coşkuyla kutlandı.

İlk olarak Hükümet konağı önündeki Atatürk anıtına Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve Garnizon Komutanlığı tarafından çelenk konuldu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.Buradaki töreneAcıpayam Kaymakamı Uğur KALKAR, Askerlik Şubesi Başkanı Üsteğmen Ömer ULUDAĞ, Belediye Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Duysak, İlçe Emniyet Müdürü Nusret Ertop, siyasi parti temsilcileri, gaziler, daire ve kurum amirleriyle diğer vatandaşlar katıldı.

Günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Jandarma Başçavuş Cumhur GÖBELEK, "Zaferin 91. yıldönümünü, ilk günkü gurur ve heyecandan hiçbir şey kaybetmeden, aynı duygularla kutluyoruz. Her safhası tek tek düşünülerek hazırlanan bu zafer, aziz yurdumuza ve bağımsızlığımıza kasteden işgal kuvvetleri karşısında Türk ordusunun ortaya koyduğu eşsiz bir zaferdir. BaştaTürkiye Cumhuriyeti 'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını, günümüzde terör eylemlerinde şehit olanTürk Silahlı Kuvvetleri ile Emniyet güçleri mensuplarımızı ve hayatını kaybeden vatandaşlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz." dedi.

Daha sonra kaymakamlıkta tebrik töreni düzenlendi.  Burada Acıpayam Kaymakamı Uğur KALKAR, Askerlik Şubesi Başkanı Üsteğmen Ömer ULUDAĞ, Belediye Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN tebrikleri kabul etti.

Ardından Acıpayam Garnizon Şehitliği'ne giden protokol üyeleri ve diğer vatandaşlar, İlçe Müftüsü Mehmet KURT’ un okuduğu Kur'an'dan sonra şehitler için dua etti.

ZAFERR1

 

ZAFERRR2

 

ZADER1

 

ZAFERR3

ZAFERR4

ZAFERR5

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.