ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782312

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1356

· Dün

6565


Yayın tarihi: 06.08.2013 Saat: 12:44
EFENİN TÜRKÜSÜ ACIPAYAM'DAN CANLI YAYINLANDI

Etkinlik

 

TRT Müzik kanalında her hafta yayınlanan Efe'nin Türküsü adlı program TRT ve Acıpayam Belediyesi iş birliği ile  Acıpayam ilçe stadından canlı olarak ekranlara geldi.TRT Müzik TV ekranlarında her hafta canlı olarak yayınlanan Efe'nin Türküsü adlı programın bu haftaki durağı Acıpayam oldu.


Acıpayam ve çevresinde yaşayan vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği program hem Acıpayam ilçe stadına gelerek programı canlı izleyen vatandaşları hem de ekran başındaki vatandaşlar coşturdu.


Sabahattin GÜLÜMSER, Ali TUNÇ ve Tuğba GER' in konuk olduğu Efe'nin Türküsü Acıpayam'a unutulmaz bir gece yaşattı.


Ozanlar ve sanatçılarıyla da adından söz ettiren Acıpayam'ın yetiştirdiği ender sanatçılardan biri olan emekli TRT sanatçısı Halil Yüreğilli programa konuk olarak katıldı.


Sahneye çıkan Yüreğilli "İzmir Zeybeği" adlı eseri kendine ait bağlaması ile TRT Müzik izleyenlerine ve Acıpayam halkına sundu. 


ŞEVKAN: "TÜRKÜ TÜRKSÜZ, TÜRK TÜRKÜSÜZ OLAMAZ"

Belediye Başkanı  Dr. Hulusi ŞEVKAN; TRT Müzik kanalının organize ettiği programa ev sahipliği yapmaktan duydukları kıvancı dile getirdi.


Programın yapım ve yönetiminde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerini belirten ŞEVKAN; "Sizleri Acıpayam'da görmek bizleri çok mutlu etti.


Aydınlık yüzlü Acıpayam halkı sanata ve sanatçısına her zaman değer vermiştir. Acıpayam birçok türkünün yoğrulduğu bir yerdir. Bunlardan en nadidelerini sizler, en güzel şekilde dile getirdiniz. Hepinizin yüreğine sağlık. Bizler türkü ile yoğrulduk. O yüzden Türk Türküsüz, Türkü de Türksüz olamaz." dedi. 


 Program sonunda Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN, TRT Müzik Efenin Türküsü ekibine gecenin anısı olarak plaket ve çiçek takdim etti.


hukar

 

DSC 0042

DSC 0068


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.