ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782308

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1352

· Dün

6565


Yayın tarihi: 26.07.2013 Saat: 13:06
BAŞKAN ŞEVKAN YEMEK VERDİ

Etkinlik

 

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN’ın düzenlediği yemeğe İl Genel Meclisi üyeleri Fikret GÜMÜŞ, Yılmaz ELÇİN, Mahmut DOKUMACI, AK Parti önceki Acıpayam İlçe Başkanı Mehmet KIRGIL, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin ERDEM ve köy muhtarlarının büyük bir bölümü katıldı. Yemek sonrasında muhtarlara hitaben bir konuşma yapan Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN şunları kaydetti: “Sizinle bizim aramızda ayrı gayrı yoktur. İlçe merkezindeki yaşam tarzı ile en uç köyümüzdeki yaşam tarzını aynı seviyeye yükseltmek için çalışıyoruz. Gelecekte de büyükşehir şemsiyesi altında hep beraber çalışacağımıza inanıyorum.

 

VATANDAŞIMIZIN AYAĞINA DİKEN BATSA BİZİM YÜREĞİMİZ KANAR

 

Hacı Kurtlardaki vatandaşımızın ayağına diken batsa bizim yüreğimiz kanar. Birlik ve beraberliğimizi asla kaybetmemeliyiz. Türk milleti tarih boyunca kardeşliği ön planda tutmuştur. Acıpayam halkına şunu söylerim: “ne zaman gözümü gözünüzden kaçırırsam beni yok edin” yani birbirimizden göz kaçırmadığımız sürece büyük işlerin altına beraber imza atabiliriz.

 

DÜN BERABERDİK, BUGÜN BERABERİZ, YARIN BERABER OLACAĞIZ

Birçok kez kahvede masanıza evinize konuk olduk, çayınızı içtik. Bakıyorum ki hiçbirimizin birbirimizden farkı yok. Çok sık Ankara ziyaretlerimiz oluyor. Köylerimizin sorunlarını çözmek için uğraşıyoruz. İl genel meclisi üyesi arkadaşlarımızla sürekli istişare içindeyiz. Güney köyüne iş makinesi lazım,  bunu bir an önce nasıl halledebiliriz? Yol yapılması gerekiyor nasıl çözebiliriz… Hep bunun derdi ve çözümü içindeyiz. İnanın siz yokken biz sizinle beraberiz, inanıyorum biz yokken de siz bizimle berabersiniz. Dün beraberdik, bugün beraberiz, yarınlar mutlak bizimdir.”

 


 MUH3

muh24

muh17

muh20

muh16

muh15

 

muh12

muh7

muh11

muh6

 

muh8

muh10

muh14


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: BAŞKAN ŞEVKAN YEMEK VERDİ (Puan: 1)
Gönderen: acıpayamlıyız2020 Tarih: 30.07.2013 Saat: 20:26
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
eveeeet muhteşem 5li bir arada. yalnız burada olmayan biri var daha doğrusu saklanan kendini gizliyen biri ekibin akıl hocası muhteşem kadir neredsiiiiiin. neden saklanıyorsun neden fotolarda yoksun. yalnız üstten 3 resme bir bakın ve şöyle geçmişe yolculuk yapalım fikret gümüş akp il genel meclis üyesi:2009 da chp ye oy verdi yılmaz elçin akp il genel mewclis üyesi: 2009 da chp ye oy verdi mehmet kırgıl akp ilçe eski başklanı. 2009 da chp ye oy verdi hüseyin erdem:mhp li meclis üyesi: 2009 da chpye oy verdi hulusi şevkan : akp nin transfer başknaı zaten chpli ce chpye oy verdi. yorumu siz değerli acıpayamlılara bırakıyorumRe: BAŞKAN ŞEVKAN YEMEK VERDİ (Puan: 1)
Gönderen: fikret gümüş Tarih: 02.08.2013 Saat: 17:31
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bu iddia nızı ispat etmezseniz namertsiniz. öyle aynı gün üyelik alarak insanlara iftira atmak sizin gibi kimliğini gizleyen insanların arasına çıkma cesareti olmayan topluma fitne sokan ahlak yoksunlarına yakışır, cesaretin varsa kimliğini açıklarsın ama zaten olsaydı bu yorumu yapmazdınRe: BAŞKAN ŞEVKAN YEMEK VERDİ (Puan: 1)
Gönderen: yeliz1234 Tarih: 02.08.2013 Saat: 18:12
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
av.yılmaz elçin'nin yorumlarını katılıyorum.acıpayamlıyız 2020 ? acıpayam da yaklaşan seçimler için ortalığı karıştırmak için birilerini karalamaya çalışmaktadır.Amacı ak partiyi bölmek parçalamak ve birilerine avantaj sağlamaktır.Re: BAŞKAN ŞEVKAN YEMEK VERDİ (Puan: 1)
Gönderen: AVUKATYILMAZELÇİN Tarih: 02.08.2013 Saat: 18:15
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Acıpayamlıyız 2020 ? Benim şahsen herkesin düşüncesine saygım sonsuz. Ancak iftira boyutuna ulaşmasın. Acıpayamlı 2020 ? Öncelikle senin Acıpayamlı olduğunu inanmıyorum. Çünkü Acıpayamlı demek, mert demektir, açık yürekli demektir, Acıpayamlı bir motitörün arkasına saklanarak kim olduğu belli olmayan sahte rumuzlarla başkalarını hakaret eden, söven, kalleşçe saldıran ve iftira atan biri olamaz. Evet ben ve arkadaşlarıma söyleyebilecek bir sözün yok. Elhamdülillah bu güne kadar kimse tarafından hırsızlıkla, ahlaksızlıkla ve namussuzlukla suçlanmadık. İşte ortaya çıkmaya cesaret edemeyen söyleyecek bir sözü de bulamayanlar ancak iftira atarlar, çamur atarlar, itibarsızlaştırmaya çalışırlar. Önce meydana çıkacaksın, iddialarını ispatlayacaksın. İspatlayamazsan müfterisin, namertsin. Bizler bu güne kadar partimiz ve Acıpayam için Allah rızası için mücadele ettik. Senin gibi Sencer'in ve motitörün arkasına saklanmadık. Başkaları gibi yalanda söylemedik. Bizimle beraber Acıpayam için namusu ile dürüsçe çalışanlarla hep birlikte olduk. Birlikte olmaya da devam edeceğiz.Bunu sende biliyorsun. Ancak Ramazan ayı da olsa fitne boş durmayacak. İftira atacak, gördüğü birkaç resme ve isme tahammül edemeyecek, nedir bu tamammülsüzlüğün nedeni, seçim arafesinde birilerinin ekmeğine yağ sürmek için başkalarını karalamak, iftira atmak ve itibarsızlaştırmaya çalışmak. Partimizin aday adayları meydanda her biri çalışıyor. Hangisi Ramazan münasebetiyle ya da başka türlü yapmış olduğu etkinliğe davet ettiyse biz hep ordaydık. Ancak bunlar hiç böyle yorumlanmadı.Hatta bazıları tarafından bu resimler makaslanarak basına verildi. Amaç belli. Birilerini yok etmek için insanlara çamur atmak, iftira atmak. Acıpayamlıyız 2020? ve senin gibiler. Biz partimizin ilk yıllarından bu yana birlikteyiz. Hiç bir zaman küçük olsun bizim olsun demedik. Yeni gelen arkadaşlarımıza her zaman kuçak açtık. Onların başarılı olmasını istedik.Allah rızası için Acıpayam halkına hizmet edenlerle ve hizmet edecek olanlarla birlikteliğimiz sonuna kadar devam edecektir. Bizim bu düşüncemizden ne sen ne de senin gibi müfteriler vazgeçiremeyecektir. Fitne her zaman kalleşlerin ve korkakların silahı olmuştur. Fitne ateşide her zaman fitnecilerin sonu olmuştur. Acıpayamlıyız 2020 ? sen bundan sonra da rumuzlar arkasından saldırılarına, iftiralarına devam edeceksindir. Çünkü ortaya çıkmaya cesaretin olduğunu düşünmüyorum. Bir Acıpayamlı gibi mertçe bu iftiraları ben attım diyebilme cesaretini göster. Sayın Acıpayam Com takipçileri ve üyeleri bu güne kadar bu şekilde bir cevap vermedim. İsimsiz, kim olduğu ve ne olduğu belli olmayanlarca yazılan yazılara da cevap vermedim. Ancak Ramazan ayında olmamıza rağmen alçakça atılan iftiraya, çamura, itibarsızlaştırma gayretine cevap vermek mecburiyetinde kaldımRe: BAŞKAN ŞEVKAN YEMEK VERDİ (Puan: 1)
Gönderen: mavidüş Tarih: 03.08.2013 Saat: 00:20
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Ağzınasağlık ama bunlar birlikten beraberlikten anlamazlar koltuk sevd. düşmüşler anlşılan ayrıca sizlere verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekür edeyorum Acıpayam halkı iyiyi de bilir kötüyü de önemli olan insanların vicdanlarının rahat olması siz bu fitnelere aldırış etmeyin eğer gerçekçi olsalardı kendi dediklerinden emin değillerki kimlikerni gizliyerek böyle yazılar yazıyorlar cesaretin varsa adını soyadı Yımaz bey gibi çıkıp mertçe söylediğini savunursun yada özürdileme erdemliğini gösterisin.Re: BAŞKAN ŞEVKAN YEMEK VERDİ (Puan: 1)
Gönderen: turnn Tarih: 04.08.2013 Saat: 14:13
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
İsimlerini mi açıklasınlar Mert olmayan insan nasıl yapar bunu zaten biliniyor kim olduğu ama işte insan değil ki uğraşasın ama onuda anlamak lazım iş yok güç yok iş olsada en fazla 1 ay çalışan bu şahıs değişik nickler kullanarak insanları karalamaya çalışan ama ne kadar başarılı tartışılır çok güzel bir söz vardır BÜYük adam olmaya gerek yok adam olalım yeter ama ne kadar başarılı olur bu insan bilemem ama onuda anlamak lazım etrafında insan olmayan zavallı çok yazık ya çok yazıkRe: BAŞKAN ŞEVKAN YEMEK VERDİ (Puan: 1)
Gönderen: L0ST Tarih: 05.08.2013 Saat: 20:23
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Turn sen anlaşılan akıllanmayacaksın. Sana ne milletin ne rumuz arkasına sakladığından. Sen cambaza bak diyeceğin kadar millet ne diyor onu anlamaya çalış. Milletin ne dedikleri umrunda değil değilmi. Sen nasılsa yağlı kapı buldun. Acıpayamlı2020 rumuzlu arkadaş isimleri telafuz ederken o şahıslar için namussuz, hırsız ve ahlaksız türü cümleler sarfetmemiş ki. Sadece dediği bu hak ak partiye oy verirken siz başka yere oy verdiniz. Evlerinizde rakip adayın kazanması için seçim kulisleri yaptınız. Yalanmı söylemiş tabiî ki hayır. Bunları siz geriel gerielş siz veya sizi yakın olanlar yaptı. Sonuna kadar haklı eleştirisinde. Senin savunduklarının yaptığı icraatlar ortada iken heleki senin bile o makamları gereksiz fuzuli işgal edenlerin iktidar gücünden nasıl yararlandığının ortada iken (ceza yemekte haklı olduğun trafik cezalarını iptal ettirmek için kimleri arattığını cümle alem biliyor) nasıl kullandığını Acıpayamdaki körü sağırı bilirken zatı alinizin pc arkasına geçip klavye erkekliği yapmanızın manası yok. Kimlerin etrafında kimlerin olup olmadığı tartışılır ama sana tavsiyem bu konuları fazla girme. Millet etrafındakilerinin zekatını vermeye kalksa inan sen bile delikanlı olursun !Re: BAŞKAN ŞEVKAN YEMEK VERDİ (Puan: 1)
Gönderen: AVUKATYILMAZELÇİN Tarih: 06.08.2013 Saat: 19:28
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Acıpayam com'un değerli takipçileri. Önceki cevabi yazımda da belittiğim şekilde yorumcular gerçek adresleri ve bilgileri ile başkaları hakkında konuşmalı, yorum yapmalı ve eleştirmelidir. Gerçek ismini ve bilgilerini açıklamaya cesaret edemeyenlerin iddialarının itibar edilmesi mümkün değildir. Ancak çamur atarlar. İnsana sorarlar. Sen nerden biliyorsun. Hani öyle bir hikaye var ya.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.