ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782307

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1351

· Dün

6565


Yayın tarihi: 25.07.2013 Saat: 12:45
İLHAN ÖZCAN'DAN 5 BİN KİŞİYE İFTAR

Etkinlik

 

Acıpayam İlçe Belediye Başkanı Adayı İlhan Özcan, iftar yemeği verdi. Acıpayam Kapalı Pazar yerinde verilen iftar yemeğine 5 binin üzerinde vatandaş katıldıCumhuriyet Halk Partisi(CHP) Acıpayam Belediye Başkan Adayı İlhan Özcan, iftar yemeği düzenledi. 5 bin kişilik olarak hazırlatılan iftar yemeğine, CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkez İlçe Başkanı Ömer Yurtseven, İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Selahattin Koçdemir, Kadın Kolları İl Başkanı Naşide Penez, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Kazım Arslan ve Nadi Kılınçarslan, İlçe Başkanı Durmuş Çağdaş, Belediye Başkan Adayı İlhan Özcan, çevre belediye başkanları, köy muhtarları ile birlikte 5 binin üzerinde vatandaş katıldı.

 

PAZARCI TEZGAHLARINDAN MASA KURULDU

Acıpayam Belediye Başkan Adayı İlhan Özcan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine katılımın yoğun olması, az kalsın izdihama neden oluyordu. İftara gelen vatandaşlar oturacak masa ve sandalye bulamayınca, alanda bulunan pazarcı tezgahlarını kullandı. 5 bin kişilik olarak hazırlatılan yemeğe, 6 bine yakın vatandaşın katıldığı belirlendi.

 

BELDE VE KÖYLERDE DAVET EDİLDİ

Acıpayam ilçesine bağlı belde ve köylerinde davet edildiği iftar yemeğine katılımından memnun olduğunu belirten İlhan Özcan “Halkın yoğun ilgisine çok teşekkür ediyorum. Onların güvenine her zaman layık olmaya çalışacağım. Gösterilen bu olağanüstü ilgiyi gösteren konukların hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

 

denizli-ilhan-ozcan-5-bin-kisiye-iftar-ic

 

CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ise,“Bu güzel birlik beraberlik ve kardeşlik buluşmamızda bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Sevgi, saygı ve mutluluğu paylaşıyoruz. Ramazan ayının faziletini yaşıyoruz. Ramazan ayının tüm dünyaya barış ve kardeşliği getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

İLHAN ÖZCAN’IN İFTAR DAVETİNE YOĞUN İLGİ GÖSTERİLDİ.
 

CHP Acıpayam Belediye Başkan Adayı İlhan Özcan’ın verdiği iftar yemeğine çok sayıda vatandaş katıldı. Yemek dağıtımı beş koldan yapıldı.

Acıpayam Kapalı Pazar yerindeki iftar yemeğine CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkez İlçe Başkanı Ömer Yurtseven, İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Selahattin Koçdemir, Kadın Kolları İl Başkanı Naşide Penez, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Kazım Arslan ve Nadi Kılınçarslan, İlçe Başkanı Durmuş Çağdaş, Belediye Başkan Adayı İlhan Özcan, çevre belediye başkanları, köy muhtarları ve kalabalık vatandaştopluluğu katıldı.

Kapalı Pazar yerinin ikinci katındaki davete 5 bin kişinin üzerinde katılımın olduğu belirtildi.

YEMEKTE ADETA İZDİHAM YAŞANDI

İlhan Özcan tarafından verilen iftar yemeğine yoğun ilgi gösterilmesinden dolayı adeta izdiham yaşandı. Beş koldan dağıtılan yemekte 5 bin kişilik masa ve sandalyelerin dolmasının ardından alanda bulunan pazarcı tezgahlarının masa yapılarak kullanılması dikkat çekti.

5500-6000 kişinin katıldığı belirtilen iftar yemeğine Acıpayam halkı ile belde ve köylerden gelenlerin yoğun katılımı gözlendi.

İftar yemeğine tertip eden CHP Acıpayam Belediye Başkan Adayı İlhan Özcan davete katılanlarla tek tek ilgilendi.

Yemek sonrası bir açıklama yapan İlhan Özcan “Halkın yoğun ilgisine çok teşekkür ediyorum. Onların güvenine her zaman layık olmaya çalışacağım. Gösterilen bu olağanüstü ilgiyi gösteren konukların hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.


CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu yemek sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada katılımın çok fazla olmasından dolayı güzel bir kaynaşma örneği sergileyen Acıpayam halkına teşekkür etti.

Çavuşoğlu “Bu güzel birlik beraberlik ve kardeşlik buluşmamızda bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Sevgi, saygı ve mutluluğu paylaşıyoruz. Ramazan ayının faziletini yaşıyoruz. Ramazan ayının tüm dünyaya barış ve kardeşliği getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 Yemekten sonra topluca dua okundu.

Daha sonra konuklar karlı pekmez ile serinlediği gözlendi 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: İLHAN ÖZCAN'DAN 5 BİN KİŞİYE İFTAR (Puan: 1)
Gönderen: afsarli69 Tarih: 25.07.2013 Saat: 22:40
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
chp li olmasina üzüldüm peygamberimize arkadasiymis gibi konusan kilicdaroglunun belidiyebaskani adayi olmasi dinden haberi olmayanlarin partisi atatürkün a si bilekalmamis bir parti haline gelmis chp nin adayi olmasina üzüldüm!Re: İLHAN ÖZCAN'DAN 5 BİN KİŞİYE İFTAR (Puan: 1)
Gönderen: cagdasemlak Tarih: 27.07.2013 Saat: 10:29
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Merhaba, bir insan yorum yaparken kişilerin inanç değerleri ile yorum yapmamalı, çünkü inanmak noktasında kimin daha inançlı olduğunu Allah bilir. Partisine eleştiri yapabilir insan ama asla inancına dil uzatmak bence kişinin seviyesini belirler. Günümüzde çok inançlı imiş görünüp de İslamiyete en büyük darbeyi vuranlar da var bu ülkede... Allah biz insanları yaratırken inanan inanmayan diye ayırt ederek yaratmıyor. Eşit yaratıyor. Hiç doğan bir bebeğin ve ölen bir insanın beyaz kundak ve beyaz kefen dışında eşya ile sarılıp sarmalandığını gördünüz mü? Bu ayrışmalar çıkarları doğrultusunda hareket edenlerin eseridir. Kimin ne kadar inançlı, kimin ne kadar doğru, kimin ne kadar dürüst olduğuna karar verebilmemiz için, öncelikle biz kendimiz bu özellikleri kendimizde ne kadar taşıyoruz ona bakmalıyız. İki satır yazmakla, şu böyle bu böyle demekle insanların nasıl olduğu ortaya çıkmıyor. Bırakın inanç konusunu yaradan değerlendirsin. İyi insan kötü insan olup olmadığını da halk değerlendirsin. Bugün geldiğimiz bu huzursuz, düşmanca ortama insanların inançları ile, değer yargıları ile, ulusal değerleri ile oynanması sonucunda geldik. Önce insan diyemiyorsa bir kişi bence insani değerlerini kaybetmiştir. Bu tür yaklaşımlar ile bir yere varamayız. Bırakalım insanın insani değerlerini, inançlarını kişi kendine göre yaşasın. Bu tür söylemlerle ancak kin nefret tohumları ekeriz. Önce insan olmanın özelliklerini kendimizde taşımanın yollarına bakalım sonra başkalarının inanmışlıklarıyla ile uğraşalım. Sonsuz yaşama gittiğinde anlar insan ne kadar inandığını ve bırakın Allah karar versin bu inanç olayına.... SaygılarımlaİLHAN ÖZCAN'DAN 5 BİN KİŞİYE İFTAR (Puan: 1)
Gönderen: Hüseyin Kaçmaz Tarih: 29.07.2013 Saat: 19:37
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
İlhan bey. Önce, verdiğiniz İFTAR YEMEĞİ için dualarınızın ALLAH katında kabulünü dilerim. Bazı kişiler var ki! Parti veya Parti başkanı DİNDARDIR veya DİNDAR DEĞİLDİR!. saçmalığını ortaya atıyorlar. Sayın Kılıçdaroğlunun dindar olup olmadığını burada tartışma konusu edenlere bir tek şunu söylerim. DİNDAR olmak sadece belli Partiler içinmi geçerlidir? Kişinin KALBİNDEN geçeni, İNANCINI sen nerden bilirsin? Bana göre H A Y I R . Hiçkimse bir kimsenin inanışı üzerine yorum yapma hakkı yoktur. Bu hak sadece ALLAH'a aittir. Hele, Kitabımızı hiç OKUMAYAN!!! birisinin kişileri inançlarına göre ayırmasını çok CAHİLCE buluyorum. Tekrar kutlarım ve Başarılarınızın devamını dilerim.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.