ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782305

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1349

· Dün

6565


Yayın tarihi: 23.07.2013 Saat: 12:35
GÜMÜŞ'TEN MUHTARLARA İFTAR YEMEĞİ

Etkinlik

 

Acıpayam İl Genel Meclisi Üyesi Fikret GÜMÜŞ köy muhtarlarına iftar yemeği verdi.Saray Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN, İl Genel Meclisi Üyeleri Fikret GÜMÜŞ, Yılmaz ELÇİN, Mahmut DOKUMACI, bir önceki AK Parti İlçe Başkanı Mehmet KIRGIL ve köy muhtarları katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen iftar yemeğinde konuşma yapan İl Genel Meclisi Üyesi Fikret GÜMÜŞ, ''Göreve bulunduğumuz 4.5 yıl içerisinde tüm köylerimizin sorunlarını masaya yatırdık. Çözdüklerimizle sevindik, çözemediklerimiz için çalışmalarımız devam edecek. Sıcak ve samimi bir ortamda buluştuğumuz bu iftar yemeğine katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum'' dedi.


Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN, ''Bu toplumun çilesini çeken insanlardan biride sizlersiniz. Sizler bu toplumun çilesini sinenize belemişsiniz. Bizim birbirimizden ayrımız gayrımız asla olamaz. Siyaseten bir araya gelmiş değiliz. Bizler vatandaşımızın hizmeti için bir araya gelmişiz. Milletimizin çilesini bağrımıza basmışız. İl genel meclisi gerçekten muhtarlarımızla el ele vererek bir çok kasabada olmayan hizmetleri getirdiler. İl genel Meclisi arkadaşlarımıza ve muhtarlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum'' dedi.


Köy muhtarları da her anlarında vatandaşlarının yanında olan ve aradıkları zaman isteklerini yerine getiren il genel meclisi üyelerine teşekkürlerini ilettiler.


İftar yemeği toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

muhtar1

MUTAR1

MUTAR7

MUTAR5

MUTAR3

MUTAR4

 

MUTAR9


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: GÜMÜŞ'TEN MUHTARLARA İFTAR YEMEĞİ (Puan: 1)
Gönderen: kadikizi Tarih: 25.07.2013 Saat: 23:14
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
afiyet olsun.algumusede bu yakisir.adamin kralisin helal.bsrlar

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.