ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

15
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782316

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1360

· Dün

6565


Yayın tarihi: 22.07.2013 Saat: 12:18
ACIPAYAM'DA RAMAZAN COŞKUSU

Etkinlik

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Acıpayam Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Ramazan ayı şenlikleri ilçemiz çarşı meydanında gerçekleşti.Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa GÖKOĞLAN, Ali DEĞİRMENCİ, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin DAĞ, İl Genel Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatanda katıldı.


İlçemizdeki  Ramazan şenliklerinde, ilk olarak Denizli Belediyesi Mehteran Takımı sahne aldı.


Mehteran, birbirinden güzel marş ve kahramanlık türkülerini Acıpayam’lılar için söyledi.  Mehteran Takımı yaklaşık 45 dakika kaldığı sahnede, marşlar ve türkülerle Acıpayamlıların  gönüllerini fethetti.Vatandaşlar bildikleri eserlere eşlik ederek geceye farklı bir renk kattı.


Acıpayamlıların  yoğun ilgi gösterdiği etkinliklerde,Denizli Belediyesi'nin  çocuklar için hazırladığı çeşitli ikramlar vardı. Çocuklar, gece boyunca pamuk şekere de, macuna da doydu.


Bu arada Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın çocuklara hediyesi olan tişörtler, boyama kitapları ve boyama kalemleri de çocuklara dağıtıldı. Mehteran Takımı yaklaşık 45 dakika kaldığı sahnede, marşlar ve türkülerle  gönülleri fethetti.


Mehterandan sonra ise Denizli'nin Kahramanları adlı inter aktif tiyatro oyununa damgasını vuran tiyatro oyuncuları, çocukları eğlendirdi. Oyuncular, gerek kostümleriyle ve gerekse oyunlarıyla çocukların ilgisini çekmeyi başardı. Denizde balıklar arasında geçen olayların yer aldığı çocuk oyunu, büyük beğeni aldı. 

 

Teravih namazının ardından Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN, ilçemiz Tanyeri parkında vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Burada çay ve karlı pekmez ikramında bulunuldu.

 

Şenliklerde konuşma yapan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN, ''Mehteran bizim değerimiz. İnşallah bu değerlerimizle birlikte ilelebet bu topraklar üzerinde bu değerlerimizi çocuklarımızla gençlerimizle yaşatmak için var gücümüzle çalışmak istiyoruz. Sizlerde bize güç verdiniz. Ev sahipliğinden dolayı Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN’ a teşekkür ediyorum. Ramazan ayınız mübarek olsun'' dedi.


 Belediye Başkanı  Dr. Hulusi ŞEVKAN, ''Saygın insan Osman başkanımızı ve ekibini ilçemizde ağırlamanın heyecanını yaşıyoruz. Sanatsever ekibine  etkinlikte rol alan arkadaşlarına  sonsuz teşekkür ediyorum'' dedi.

dans6

dans5

dans7

DABO1

DASO3

ESRA1

dans3

osman1

osman2

osman3


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.