ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32049

22
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47196471

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

7795

· Dün

8038


Yayın tarihi: 18.07.2013 Saat: 15:42
Gireniz vadisinde şafak operasyonu

Güncel

 

Dolandırıcılık ve gasp ihbarı üzerine harekete geçen Acıpayam İlçe Jandarma Ekipleri Karaismailler köyü başta olmak üzere çeşitli yerleşim birimlerinde eşzamanlı şafak operasyonu düzenledi.Dolandırıcılık ve gasp ihbarını değerlendiren Acıpayam İlçe Jandarma ekipleri 16.07.2013 Salı günü sabah erken saatlerde Karaismailler köyü ve çeşitli yerleşim yerlerinde eşzamanlı operasyon düzenleyerek 8 kişiyi gözaltına aldı.

Fethiye’de yaşayan ve hayvan alım satımı işi yapan O.U. (42), geçtiğimiz aylarda Karaismailler köyüne gelerek senet karşılığı bir kamyon küçükbaş hayvan almıştı.  

Hayvan aldığı kişilere verdiği senedin sahte olduğunu öğrenen hayvan sahipleri alacaklarını alabilmek için bir plan yapıp; başka bir telefondan O.U.’yu aradılar. Banka borcu nedeniyle hayvanlarını düşük fiyata satacaklarını öğrenen O.U. kardeşi ile birlikte Fethiye’den Karaismailler köyüne geldi.

Issız bir yerde O.U. ve kardeşini karşılayan H.Y., M.Y., C.K., A.İ.S., Ü.K., U.Y., B.K. ve M.A.'nın; O.U. ve kardeşini darp ettikleri iddia edildi.

Olayda adı geçen C.K.’nın; Fethiye’den gelen O.U.’yu hayvan almak için yanında getirdiği 22,500TL’yi silahla tehdit ederek aldığı, olayda adı geçen şahısların O.U.’ya 55,000 TL değerinde ve açık olmak üzere iki adet senet imzalattıkları da iddia edildi. 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.