ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32047

56
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47192122

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

3446

· Dün

8038


Yayın tarihi: 11.07.2013 Saat: 14:59
ACIPAYAM DA YENİ KAVŞAK ÇALIŞMASI

Güncel

 

Köprübaşı mevkiinde kavşak düzenleme çalışması yapılıyor.Belediyeye  ait iş makinaları  kavşak yapılacak olan mevkii de alt yapı çalışmalarına başladı.Ayrıca Köprübaşında yapılacak kavşak yolundan başlayıp  Çarşı Cami yoluna kadar olan bölüm kaldırılıp tamirat  yapılarak bölüm kaldırılıp kilit taş döşeme çalışması yeniden yapılacak.

 

Belediye Başkanı  Dr. Hulusi ŞEVKAN yapılan yeni kavşak düzenlemesi için yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

‘’Köprübaşı mevkii DSİ kanalıyla iyileştirilmesi sonucunda güzelleşmeye başlamıştır. Kanal üzerindeki dükkânların kaldırılması hem olası bir sel felaketinden zarar görmeyi önlemiş hem de o bölgenin Acıpayam’ a yakışır bir şekilde estetik hale gelmesi sağlanmaya çalışılmaktadır.

 

Halkımızın huzuru ve mutluluğu için her türlü adımı atıyoruz atmaya devam edeceğiz.Bireysel beklentilerimiz hiçbir zaman toplumsal beklentilerin önüne geçmemiştir ve geçmeyecektir. Attığımız adımlar kişisel beklentilerimizi kaybetme nedeni bile olsa halkımızın yararlanabileceği her şeyi gözümüzü kırpmadan yapmaktayız ve yapmaya devam edeceğiz.

 

Köprübaşı kavşağı bittiğinde Acıpayam’a yakışır bir meyden göreceksiniz. Ve siz değerli hemşehrilerim burada da diğer çalışmalarda olduğu gibi akıl bilim ve estetik anlayışı göreceksiniz.

 

Gelecekte yapılmasını planladığımız Cumhuriyet Meydanı projesinden dolayı çarşı cami meydanına kadar olan bölümde tamirat çalışmaları yapılarak sorun giderilecek dedi.

 

ŞEVKAN, Yapılan çalışmalar sırasında halkımız ve bölgedeki esnaf kardeşlerim elbette rahatsız olacaktır rahatsızlığı en aza indirip hızlı bir şekilde işimizi bitirmeye çalışıyoruz. Saygı değer esnafımıza anlayışlarından dolayı çok teşekkür eder, bol kazançlar dilerim” dedi.

 

 

 

kavs1

KAVS2

kavs6

kavs4

kavs3


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: ACIPAYAM DA YENİ KAVŞAK ÇALIŞMASI (Puan: 1)
Gönderen: ibrahim-ergun Tarih: 14.07.2013 Saat: 00:56
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
yakışır memleketimize,emeği geçenlere teşekkürler..Re: ACIPAYAM DA YENİ KAVŞAK ÇALIŞMASI (Puan: 1)
Gönderen: kadikizi Tarih: 16.07.2013 Saat: 00:22
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
buraya en guzel sicak asphalt yakisir.obur turlu agir tonajli arabalar kilit tasini ikide bir cokmesine sebeb olur yada bu yolu kamyon trafigine kapatmak.yinede basarilar dilegiyle

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.