ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782306

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1350

· Dün

6565


Yayın tarihi: 10.07.2013 Saat: 12:47
ACIPAYAM'DA AŞIKLAR ATIŞMASI

Etkinlik

 

Acıpayam Belediye Başkanlığının   organize ettiği ‘’Ozanlarla Gönül Sohbetleri’’ Acıpayam Salih Tanyeri Parkında vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti.Buradaki programa Belediye Başkanı Dr.Hulusi ŞEVKAN, Belediye Başkan Yardımcısı  Hüseyin ERDEM, İl Genel Meclis Üyesi Yılmaz ELÇİN, Belediye Meclis Üyesi Ahmet AKINCI  ve vatandaşlar katıldı.


Teravih namazından sonra  Salih Tanyeri Parkında yöremizin ozanı  Ozan Nihat ve Aşık Ayten GÜLÇINAR’ın katıldığı aşıklar atışması renkli anlara sahne oldu.


Belediyemizin organize ettiği geneneksel Ramazan ayı etkinliklerinin 4.sü olan aşıkların atışmasında ozanların doğaçlama türküleri izleyenleri coşturdu.


Doyumsuz gecenin sonunda Belediye Başkanı Dr.Hulusi ŞEVKAN,ozanlara ayrı ayrı çiçek takdim ederken, etkinliğe katılan ozanlara Ramazan ayında bu günleri yaşattıkları için ilçe halkım adına teşekkür ediyorum dedi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

asak1

 

asak2

asak3


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.