ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

16
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782318

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1362

· Dün

6565


Yayın tarihi: 21.06.2013 Saat: 15:22
NAZAR BONCUĞU ÇOCUKLARI ŞENLENDİ

Etkinlik

 

Acıpayam Özel Nazar Boncuğu Gündüz Bakım Evi  7. Nazar Boncuğu şenlikleri yılsonu gösterisi Talip Özkan Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

Talip Özkan Sanat Merkezinde gerçekleşen etkinliğe Belediye Başkanı  Dr. Hulusi ŞEVKAN, Özel Nazar Boncuğu Gündüz Bakım Evi Müdürü Tuğba ACAR, okul müdürleri, aileler ve çocuklar katıldı.Acıpayam Özel Nazar Boncuğu Gündüz Bakım Evi çocukları hazırladıkları jimnastik, bale, Anadolu ateşi, Kafkas, semazen ve ışık gösterileriyle ailelerden büyük alkış aldı.

Çocuklar sahnede gösterilerini sergilerken ailelerin heyecanı gözlerinden okunuyordu.


Gösterilerin ardından mezun olan çocuklara diplomaları Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN tarafından verildi.

Acıpayam Belediye Başkanı  Dr. Hulusi ŞEVKAN, ‘’Çocuklarımızı izlerken çok gururlandık. Onlar geleceğin Türkiye’sini yönetecek çocuklarımız.  İlk diplomalarını aldılar. İnşallah üniversite diplomalarını da görürüz. Emeği geçen başta Özel Nazar Boncuğu Gündüz Bakım Evi Müdürü Tuğba ACAR öğretmenimize, diğer öğretmenlerimize ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.


Özel Nazar Boncuğu Gündüz Bakım Evi Müdürü Tuğba ACAR,  ‘’Yıl boyunca çalıştıkları gösterileri çocuklarımız büyük bir başarıyla sergiledi. Onları tek tek kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum ‘’dedi.


Gösteri sonunda çocuklar sevinçlerini aileleriyle paylaştı. Havuzlu Çarşı’da açılan sergi stantları katılanlar tarafından gezildi.

nazar5

 

nazar4

nazar1

 nazar6

nazar2

 

NAZAR12

nazar8

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.