ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32145

56
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47751942

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5735

· Dün

4579


Yayın tarihi: 17.06.2013 Saat: 15:58
ACIPAYAM'A OKUL MÜJDESİ

Eğitim

 

Acıpayam Kız Teknik ve Meslek Lisesinin  ihalesi yapıldı.


Denizli İl Özel İdaresi tarafından yaptırılması öngörülen Acıpayam Kız Teknik ve Meslek Lisesi Acıpayam Köylere Hizmet Götürme Birliğinde ihale yapıldı.
Yer tesliminden sonra yedi ay gibi bir sürede hizmete girecek olan okulumuz 2013-2014 eğitim öğretim yılında kapılarını öğrencilere açmış olacak.

 

 Konuyla ilgili Belediye Başkanı   Dr. Hulusi ŞEVKAN çok sevinçli olduklarını, eğitim ve öğretimle ilgili her şeyin kendilerini heyecanlandırdığını ve bu konuda emeği geçen herkese şükranlarını iletti.


Başkanımız sözlerine şöyle devam etti;  “Okullarımızla ilgili her şey bizi çok yakından ilgilendirir. Bu olay son derece mutluluk   verici. Bilindiği üzere son zamanlarda Atatürk Okulu’ndaki değişiklik beraberinde sıkıntı getirmiştir. Konunun uzmanlarının ve yetkililerimizin alacakları karar tarafımızca akılcı bir şekilde saygıyla karşılanacaktır. Belediye olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yaparız. Kalıcı çözümler de üretmek gerekir elbette baştan beri hep şunu söylemişimdir Acıpayam Belediyesi mutlaka bir okul yapımının altına imzasını atacaktır. 


Devlet, millet ve belediye el ele her işin üstesinden gelecektir. Madem  ki okul sıkıntımız zirvede bu düşüncemizi bir an önce gerçekleştirmenin yararı ortadadır. Önümüzdeki süreç içinde konuyu belediye meclisindeki arkadaşlarımızla bütün detaylarıyla konuşup görüşeceğiz. Arkadaşlarımızın da benim gibi düşüneceklerine yürekten inanıyorum. Yapılan ihalenin ilçemize, gençlerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.