ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32049

23
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47196479

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

7803

· Dün

8038


Yayın tarihi: 17.06.2013 Saat: 15:56
Yol süpürme aracı iş başında

Çevre

 

Acıpayam Belediyesi  daha hızlı ve çağdaş bir hizmet sunabilmek amacıyla araç parkını genişletmeye devam ediyor.

Araçların tam kapasite ile devreye girmesi ile ilçe merkezinde, sokak ve caddelerin aktif olarak temizlikleri daha kapsamlı yapılmaya başlandı.İlçemizin  işlek cadde ve meydanları gün boyu yol süpürme araçları ile temizleniyor.Teknolojik donanıma sahip, çok yönlü özellikleri olan aracın fırçaları, etkili su püskürtme sistemi ve vakumları sayesinde yol ve refüjlerdeki döküntü ve çöplerin temizliğini gerçekleştiriyor.


Hem işçi güvenliği açısından hem de daha kısa sürede etkili temizlik sağlayan yol süpürme aracı belirlenen programlar çerçevesinde çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.


Belediye Başkanı  Dr. Hulusi ŞEVKAN,  ‘’Her geçen gün hizmet kalitesini arttıran Belediyemizin amacı, daha yaşanılabilir bir kent ve yeşili ile bütünleşmiş daha temiz Acıpayam oluşturmaktır’’ dedi.

sopt

 

spot2

spot3


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: Yol süpürme aracı iş başında (Puan: 1)
Gönderen: pizzaman_20 Tarih: 24.06.2013 Saat: 16:46
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Süper olmus ya

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.