ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32143

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47748857

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2650

· Dün

4579


Yayın tarihi: 15.06.2013 Saat: 10:56
AKALAN'LI KÖŞE YAZARIMIZIN ESERİ SAHNEYE KONULUYOR

Bizden Birileri

Akalan'lı köşe yazarımız Hayati ÖZKURT ve Abdullah KIRKIK'ın birlikte kaleme aldığı; "Çanakkale'de İz Bırakanlar" isimli eser, Kuyucak Müftülüğü Din Görevlileri tarafından sahneye konuluyor.Aydın/Kuyucak İlçe Müftüsü Bilal BAŞOĞLU, başlattığı "Gönül Köprüsü Kardeşlik Projesi" kapsamındaki etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. İlçe Müftülüğü, Köşe yazarımız Hayati ÖZKURT ve Abdullah KIRKIK'ın yazmış olduğu eseri, 20 Haziran 2013 Perşembe akşamı, saat 21:30'da Kuyucak Belediyesi Kültür Merkezinde tiyatroseverlerle buluşturuyor. Oyuncuların tamamı Din Görevlisi. Kuyucak'ta bu bir ilk. İlk defa Din Görevlileri bir piyesle halkın karşısına çıkıyor. Tiyatro afişleri basıldı, davetiyeler dağıtılmaya başlandı. Yazarımız Hayati ÖZKURT aynı zamanda oyunun yönetmenliğini de üstlendi.
Birlik ve beraberliğimiz açısından, şu günlerde yeniden bir daha Çanakkale ruhuna hepimizin şiddetle ihtiyacı var. Bu bakımdan oyuna, halkımızın ve protokolün yoğun ilgi göstereceği bekleniyor.
 

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: AKALAN'LI KÖŞE YAZARIMIZIN ESERİ SAHNEYE KONULUYOR (Puan: 1)
Gönderen: MUKO Tarih: 15.06.2013 Saat: 23:42
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Değerli hemşerim Hayati Özkurt'u bu çalışmasından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.Re: AKALAN'LI KÖŞE YAZARIMIZIN ESERİ SAHNEYE KONULUYOR (Puan: 1)
Gönderen: akalancocugu Tarih: 19.06.2013 Saat: 01:23
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Degerli hemserim ,Hayati hocam,basarilarinizin devamini diler,saglik,mutllulukla Allaha emanet olun.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.