ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782301

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1345

· Dün

6565


Yayın tarihi: 08.05.2013 Saat: 17:44
BU DA BİZİM STAR YARIŞMASI

Magazin

 

lçemizi, Belediye Konservatuvarı Kurs yöneticisi Sonay KAYMAK'ın temsil ettiği Bizim Star Ses Yarışması dün akşam Dirmil  Altınayla' dan canlı yayınlandı.Antalya’da yayın yapmakta olan Akdeniz TV’nin organizasyonuyla düzenlenen ‘’Bizim Star’’ ses yarışmasının ikinci bölümü Altınyayala'da gerçekleştirildi.

Altınyayla halkının yoğun ilgi gösterdiği yarışmaya Altınyayla Belediye Başkanı Selahattin ŞİMŞEK, Gölhisar Belediye Başkanı Veli CANTİLAV, Belediye Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN ve Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin ERDEM de katıldı.

bizim star1

 

 Sonay KAYMAK'ı desteklemek için Altınyayla'ya giden Acıpayam'lılar salonda "ACIPAYAMIN SESİ SONAY KAYMAK" yazılı Pankart açarak Kaymak'ın yanında olduklarını gösterdiler.

bizim star2

Katılan seyirciler yarışmacıların söyledikleri türkülere eşlik ederek destek verdiler.

bizimstar4


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: BU DA BİZİM STAR YARIŞMASI (Puan: 1)
Gönderen: SONAY Tarih: 01.06.2013 Saat: 14:14
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Teşekkürler haber için.. BizimStar Ses Yarışması 16 Temmuz 2013 te sona erecektir. Her hafta Salı günleri farklı ilçelerden canlı yayın yapılmaktadır. Canlı yayınları Akdeniz TV den her Salı akşam 9.30 da seyredebilirsiniz. 02 Temmuz 2013 te de Acıpayam da yapılacaktır canlı yayın. Tüm Acıpayamlıları ve müzikseverleri bekleriz. Destek ve ilgileriniz için teşekkürler.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.