ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

16
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782315

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1359

· Dün

6565


Yayın tarihi: 08.05.2013 Saat: 17:24
DUALARI KABUL OLDU

Etkinlik

 

Denizli’de kuraklık bu yıl erken hissedilmeye başladı. Yaz aylarının sıcak ve kurak geçeceği endişesi köylüleri şimdiden tedirgin etti. Acıpayam İlçesi’ne bağlı Kelekçi belde halkı, yağmur duasına çıktı. Halkın duası kabul oldu ve 3 gün devam etmesi beklenen yağışlar başladı.Hava sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi köylüleri tedirgin etti. Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun, ‘Bu yaz sıcak geçecek” açıklamasının ardından, köylüler şimdiden yağmur duasına çıkmaya başladı bile.

KELEKÇİ HALKI YAĞMUR DUASINA ÇIKTI

Acıpayam’a bağlı Kelekçi belde halkı, yağmur duasına çıktı. Kelekçi’nin geleneksel hayır yemeği, belde mezarlığında yapıldı.

 

Kundaktaki bebekten, ihtiyarına kadar tüm belde halkının katıldığı hayır yemeğinde yağmur duası da okundu. Beldenin ileri gelenleri, kılınan namazın ardından yağmur duasını okudu.

DUALARI KABUL OLDU

Kelekçi halkının haftasonunda yaptığı yağmur duası kabul oldu, Meteoroloji Müdürlüğü’nün açıkladığı tahminler de doğru çıkınca Salı gününden itibaren 3 gün sürecek yağışlar başladı.

79 ADET DİĞER FOTOĞAFLAR İÇİN TKLAYINIZ
 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.