ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47783241

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2285

· Dün

6565


Yayın tarihi: 06.05.2013 Saat: 17:29
AKALAN'DA KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİ

Etkinlik

 

İlçemize bağlı Akalan Beldesinde Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi.Akalan Beldesi Yakallar Camii Derneği ve Camii cemaatinin düzenlediği etkinlik Yakallar Mahallesinde gerçekleşti.

KUTT2

Etkinliğe Belediye Başkanımız Dr.Hulusi ŞEVKAN, Akalan Belediye Başkanı Hakan ŞAHAL, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

KUTT6

KUTT3

Etkinlikte ilahiler ve kasideler okundu. Gelen davetlilere yemek ikram edildi.

KUTTT1

Denizli’den gelen Mehteran takımı davetliler tarafından beğeniyle izlendi.

KUTT4

Etkinlikte Dubai’de yapılan Kuranı Kerimi en güzel okuma yarışmasında dünya üçüncüsü olan  Yeşilyuva’lı  ve şu anda İstanbul Mimar Sinan Camisi müezzini Ahmet SARIKAYA  Kuranı Kerim okudu.

KUTT8

KUTT7

KUTT9

KUTT10

KUTT11


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.