ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32145

56
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47751939

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5732

· Dün

4579


Yayın tarihi: 09.04.2013 Saat: 11:43
İlklerin Okulu Cumhuriyet Ortaokulu

Eğitim

 

Ulusal ve Uluslar Arası düzeyde yapılan, İzmir Özel Yamanlar Koleji’nin düzenlediği Matematik, Fen ve Teknoloji (MAFETYA) Ulusal ve Uluslar Arası düzeyde yapılan, İzmir Özel Yamanlar Koleji’nin düzenlediği Matematik, Fen ve Teknoloji (MAFETYA) yarışmasına ilçemiz Cumhuriyet Ortaokulu’ndan 7. sınıflarda Furkan AKGÜN, Yusuf Alper TEFCİ ve Elif Nur ATMACA 8. Sınıflardan İrem ÖZTÜRK, Havva Nur SERT ve Furkan KARTAV adlı öğrencilerle katıldı.

 

Yarışmaya katılan 3642 öğrenci arasından 8. Sınıf öğrencisi İrem ÖZTÜRK Jüri Özel ödülüne hak kazandı.

 

Okul Müdürü  İbrahim SÖNMEZ “ Öğrencilerimizi gösterdikleri  medeni cesaret ve elde ettikleri başarı için tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Ayrıca bu öğrencilerin yetiştirilmesinde  emeği geçen bütün öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkürü  bir borç bilirim. Bundan sonra Denizli’de yapılacak olan TÜBİTAK ve Özel Servergazi Matematik olimpiyatlarında da başarılı olacağımıza inancım sonsuzdur” dedi. 

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.