ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32047

61
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47192914

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4238

· Dün

8038


Yayın tarihi: 09.04.2013 Saat: 11:38
KAZIM ACIPAYAM'IN GURURU OLDU

Spor

 

Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu'nun tertip ettiği yarışmaların atletizm dalında 1500 metrede 3. olan Kazım YILMAZ ,  ilçemizin gururu oldu.Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu'nun tertip ettiği 6 - 7 Nisan tarihlerinde İstanbul'da yapılan yarışmalara Denizli İşitme Engelliler Spor Kulübü'de katıldı.

Atletizm'de 1500 metre yarışlarında 5 milli sporcunun ter döktüğü yarışta Belediyemizde çalışan  Kazım YILMAZ 3. sırada yarışı tamamladı.


Duygularını bizimle paylaşan YILMAZ: "Acıpayam'ı temsil etmekten çok mutlu oldum. Acıpayam'ın adının gittiğim yerlerde derece ile anılmasından gurur duyuyorum. Almış olduğum dereceyi Acıpayam'a armağan ediyorum" dedi.


Kazım YILMAZ ,başarısını ve mutluluğunu Belediye Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN’ la  paylaştı.

Belediye Başkanımız Dr.Hulusi ŞEVKAN ,işinde ve spor hayatında başarılı olan evladımız Kazım’ın bu başarısı bizleri hem sevindirdi hem de duygulandırdı.

ŞEVKAN ,Kazım YILMAZ’a ‘’Sana hep inandık , Sen hep başaracaksın ,Sonuna kadar yanındayız .Bundan sonra daha çok destekleyeceğiz’’ ifadelerini kullandı.


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.