ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32145

56
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47751948

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5741

· Dün

4579


Yayın tarihi: 05.04.2013 Saat: 23:33
A.A.L BAŞARIYA DOYMUYOR.

Eğitim

 

Acıpayam Anadolu Lisesi başarılarına yenilerine eklemeye devam ediyor.

İl ve ilçe genelinde bir başarıya imza atan Acıpayam Anadolu Lisesi ilçe genelinde yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrenciler için ödül töreni düzenlendi.
Acıpayam Anadolu Lisesinde gerçekleşen törene Belediye Başkanı Dr.Hulusi ŞEVKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit DUYSAK , Mal Müdürü Mustafa EKİNCİ , Acıpayam Anadolu Lisesi Müdürü Talat TOKYAY, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği YGS deneme sınavında okul birincisi olan Sinan OĞUR’ a ücretsiz sürücü belgesi, aynı sınavda yine birinci olan öğrenciye para ödülü verildi.


Kütüphanecilik Haftası nedeniyle düzenlenen Hızlı Okuma yarışmasında derece giren öğrenciler Arif Can ÇELİMLİ, Ramazan ONAÇ ve Seher Nas ŞİMŞEK’ te para ödülü kazandılar.


Kütüphanecilik Haftası nedeniyle düzenlenen Bireysel Kitap Okuma yarışmasında dereceye giren öğrenciler İlknur APA , Kader KURT ve Arif Can ÇELİMLİ’ de para ödülü kazandılar.

  

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.