ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32145

56
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47751947

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5740

· Dün

4579


Yayın tarihi: 05.04.2013 Saat: 13:58
THK ACIPAYAM ŞUBESİ MODELCİ YETİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Eğitim

 

Türk Hava Kurumu Acıpayam Şubesi, Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile Acıpayam Kız Teknik ve Meslek Lisesinde Ata Modeli uçak kursu 27 kursiyerin katılımıyla, Acıpayam THK Rehber Öğretmenleri Özgür YILMAZ ve Dursun ÖZTÜRK’ün gözetiminde gerçekleşti.THK Şube başkanı Veysel KAYA yaptığı açıklamada; Türk Hava Kurumu düzenlemiş olduğu kurslar ile gençlerimize teknik bilgiler sağlıyor, havacılığı sevdiriyor,  ayrıca model uçak kursları vererek yeteneklerini geliştiriyoruz dedi. THK Acıpayam Kurslarımızı daha farklı alanlarda da veriyoruz. Yaz tatili dönemlerinde paraşüt kurslarına 16 yaş ve üstü öğrencilerimize ve gençlerimize paraşütle atlayış kurslarına gönderiyoruz.

Kaya; THK Üniversitesinin 2011 yılında kurulduğunu halen 538 öğrencinin farklı illerde öğrenim gördüğünü söyleyerek amaçlarının ilçemizden üniversitemize öğrenci kazanmak olduğunu belirtti.  

Sözlerine; rehber öğretmen arkadaşlarımızın emeği ve Acıpayam Kız Teknik ve Meslek Lisesi okul idaresinin de katkılarından dolayı teşekkür ederim dedi.


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.