ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31973

26
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

46565607

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

701

· Dün

5116


Yayın tarihi: 03.04.2013 Saat: 01:34
YGS İL BİRİNCİSİ İLÇEMİZDEN BETÜL ZEREN OLDU

Bizden Birileri can acar bildirdi: "

 24 Mart 2013 Pazar günü yapılan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) sonuçları açıklandı.

YGS ‘de Denizli il birincisi ilçemizden Betül ZEREN oldu.

Denizli Erbakır Fen Lisesi son sınıf öğrencisi olan Betül ZEREN aldığı 491 puanla ilçemizin gururu oldu. Bu başarı ailesi ve ilçemizi mutlu etti.

Acıpayam Anadolu Lisesinde Müdür Yardımcılığı görevini yürüten İbrahim ZEREN'in kızı olan Betül ZEREN kardeşimize bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyor, ilçemize yeni başarılar getirmesini bekliyoruz.Ayrıca kızlarının başarısı için emekleri büyük olan ailesini de kutluyoruz.

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.