ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32047

61
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47192907

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4231

· Dün

8038


Yayın tarihi: 19.03.2013 Saat: 15:14
HENTBOLCÜLER İL BİRİNCİSİ OLDU

Spor

 

Acıpayam Kaymakamlığı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü hentbol kurslarına devam eden öğrencilerden oluşan Acıpayam Merkez Spor erkek ve kız hentbol takımları il genelinde yapılan müsabakalar sonunda küçükler kategorisinde il birincisi oldular.Müsabakalara erkekler grubunda 6 takım, kızlar grubunda ise 8 takım katıldı. Erkek takımımız 10 maç kız takımımız ise 14 maç sonunda il birincisi oldu.

Acıpayam Kaymakamlığı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü hentbol antrenörü Ayhan Koç :’’Erkeklerde  A ve B takımı olmak üzere iki ekiple karşılaşmalara katıldık, kızlarda ise bir takımla müsabakalara katılarak il birinciliklerini elde ettik. Bu başarıların elde edilmesinde katkısı olan Acıpayam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüze, Acıpayam Merkez Spor yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bu iki takımız Antalya‘da yapılacak olan Uluslararası Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası'nda Denizli ilini temsil edecekler.’’ dedi.

 

Her iki takımın başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Acıpayam Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Selçuk, "Antrenörümüzü ve her iki takım oyuncularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. Kurslarımızın bu şekilde verimli geçmesi ve sonuçlarının alınması gerçekten çok güzel. Her iki takımımıza bundan sonraki karşılaşmalarında başarılar diliyoruz. " şeklinde konuştu.

 

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.