ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32049

22
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47196476

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

7800

· Dün

8038


Yayın tarihi: 16.03.2013 Saat: 15:16
HİSAR KÖYÜNDE FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTU

Çevre can acar bildirdi: "

 

Hisar Ortaokulu öğrencileri ve köy halkı fidanları toprakla buluşturdu.Acıpayam Belediyesi,Denizli ve Acıpayam Orman İşletme Müdürlüğü,Acıpayam Halk Eğitimi Müdürlüğü ve Acıpayam Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleriyle Okullar Hayat Olsun projesi ile Hisar Ortaokulu öğrencileri 350 adet çam ağacı diktiler.


Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında ilçemize bağlı Hisar Ortaokulu öğrencileri köy halkı ile birlikte Sarı oluk  mahallesinde yeni yapılan cami çevresi ve köy mezarlığı olarak tahsis edilen yere ağaç dikimi yapıldı.


Ağaç dikimine katılan Hisar köyü muhtarı Süleyman KORKMAZ,’’Orman İşletme Müdürlüğümüzden temin edilen 350 adet çam ağacını öğrencilerimizin önderliğinde tüm köy halkı ile birlikte ağaçlarımızı diktik.Ağaçlarımızı nasıl dikimini yaptıysak onları da korumak bizim görevimiz dedi.

KORKMAZ,destek veren Acıpayam Belediyesi,Denizli ve Acıpayam Orman İşletme Müdürlüğü,Halk Eğitimi Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü’ne öğretmen,öğrenci ve köy halkına teşekkürlerini iletti.

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.