ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47736718

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4266

· Dün

3822


Yayın tarihi: 08.02.2013 Saat: 22:07
HAYVAN PAZARINA DEZENFEKSİYON ÜNİTESİ KAZANDIRILIYOR

Sağlık can acar bildirdi: "

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Su Ürünleri Şube Müdürü Şükran ÇİZMECİOĞLU ve Havyan Sağlık Şube Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Mehmet ATMACIOĞLU, Belediyemiz Canlı Hayvan Pazarımızı ziyaret etti.Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Su Ürünleri Şube Müdürü Şükran ÇİZMECİOĞLU, hafta içi hayvan sağlık raporları Acıpayam Belediyesi Canlı Hayvan Pazarından İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün Veteriner Hekimlerince hayvanlar görülerek ve dezenfeksiyonu uygulandıktan sonra raporlarının düzenlendiğini söyledi.

ÇİZMECİOĞLU, Ülkemizde bugün tarihi itibariyle 240 bin adet büyükbaş hayvan olduğunu, bunun da 50 bin adedinin ACIPAYAM’da yaşadığını bu rakamında ülkemiz genelindeki canlı büyükbaş hayvan varlığının 5/1’i denk geldiğini belirtti.Ayrıca Acıpayam Belediyesi Canlı Hayvan Pazarının bölgede potansiyelli pazarlar içersinde olduğunu, yapılan ziyarette pazarın dezenfeksiyon uygulamasının modern dezenfeksiyon ünitesinde yapılmasını denetim tutanağında belirterek,bu modern projesinin yapılması için Başkanımıza detaylı rapor sundu.

Buradaki ziyaretin ardından Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Su Ürünleri Şube Müdürü Şükran ÇİZMECİOĞLU, Havyan Sağlık Şube Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Mehmet ATMACIOĞLU ve Belediye Veteriner Hekimi Uğur TOSCALI, Belediye Başkanımız Dr.Hulusi ŞEVKAN'ı makamında ziyaret etti.

Başkanımızda projeyi inceleyerek Veteriner Hekimimiz Uğur TOSCALI 'ya talimat vererek,projenin en kısa zamanda faaliyete geçirilmesini istedi.

 

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.