ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32150

25
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47785246

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4290

· Dün

6565


Yayın tarihi: 08.02.2013 Saat: 22:04
İMAM HATİP CAMİSİ YENİLENİYOR

Özel Haber can acar bildirdi: "

 

1994 yılında hizmete sunulan Acıpayam İmam Hatip Camii; Müftülük, okul aile birliği, Acıpayam Cami Yaptırma ve Yaşatma derneği, Acıpayam Belediyesi, esnaflar ve hayırsever vatandaşlar tarafından restore ettiriliyor.Caminin ilk olarak iç boyası ve nakış işleri Bursa'dan gelen 5 kişilik ekip tarafından yapılıyor. Nakış işlerinin yaklaşık 15 gün sonra tamamlanacağı yetkililer tarafından bildirildi.

Halıları yenilenecek olan caminin tavan onarımı da yapıldı. Özellikle kış aylarında ibadet için gelen halk ve öğrencilerin rahatsız olduğu ısınma problemi de tabandan ısıtma sistemi ile çözüme kavuşturuluyor.

Caminin restorasyonunun bitmesinin ardından Belediyemiz çevre düzenlemesini yapacak.

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.