ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31906

37
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

46028936

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

2700

· Dün

10485


Yayın tarihi: 21.01.2013 Saat: 13:42
BAŞARILI ÇALIŞMALARININ ÖDÜLÜNÜ ALDILAR

Bizden Birileri can acar bildirdi: "

 

66. Verem Eğitimi ve Propaganda Haftası etkinlikleri çerçevesinde Halk Sağlığı Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denizli Verem Savaşı Derneği işbirliği ile düzenlenmiş olan Verem Hastalığı ve Korunma Yolları Konulu Resim, Kompozisyon yarışması ve Doğrudan Gözetimli Tedavi (DGT)'de başarılı sağlık personellerine ödülleri verildi.Denizli Devlet Hastanesi Konferans Salonunda ödül töreni düzenlendi.

Törende İlçemize bağlı Gölcük Aile Sağlığı Merkezinde görev yapmakta olan Aile Hekimi Dr. Atila EKİNCİ ve Aile Sağlığı Elemanı Ebe Özlem TEKİNOL ,Doğrudan Gözetimli Tedavi uygulamasındaki (DGT) özverili çalışmaları ve gösterdikleri başarı nedeniyle ödüllerini aldılar.

Acıpayam İlçe Sağlık Müdürü Dr.Zühtü DAĞTEKİN,Sağlık çalışanlarımıza teşekkür eder görevlerinde başarılarının devamını dilerim dedi.

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt


Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.