ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32091

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47512768

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2509

· Dün

7381


Yayın tarihi: 18.01.2013 Saat: 17:17
TRT YÖNETİMİNDE BİR ACIPAYAMLI

Bizden Birileri can acar bildirdi: "

 

Hikmet İnce, TRT Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı.TRT Yönetim Kurulu’na üç atama birden yapıldı. Resmi Gazete’de yayınlanan atamayla Hikmet İNCE, Prof. Coşkun ÇAKIR ve Feridun KEŞİR, TRT’nin yeni yönetim kurulu üyesi oldu.

Resmi Gazete’nin son sayısında yayımlanarak yürürlüğe giren Bakanlar Kurulu kararına göre, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından teklif edilen adaylar arasında yer alan Hikmet İnce Acıpayam’lı.

İNCE;''KATKI KOYMAK ONUR VE MUTLULUK VERİR''

TRT Yönetim Kurulu’na atandığı için mutlu olduğunu kaydeden Hikmet İNCE “Yayıncılık toplumun gelişmesi açısından son derece önemli bir mecradır. Bu kadar radyo ve televizyonu olan bir kamu kuruluşuna katkıda bulunmak bana onur ve mutluluk verir” diye konuştu.

HİKMET İNCE KİMDİR?
1965 yılı Acıpayam Alaattin Kasabası doğumlu olan Hikmet İnce ODTÜ, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ve Ankara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi’nde lisans öğrenimi yaptı. Ardından ODTÜ, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yapan İnce, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Gazetecilik Bölümü’nde doktorasına devam etmektedir. Hikmet İnce TRT Genel Müdürlüğü, Türk Telekomünikasyon A.Ş. (PTT) ve RTÜK olmak üzere toplam 24 yıl kamu hizmeti yapmıştır.

KENDİSİNE GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: TRT YÖNETİMİNDE BİR ACIPAYAMLI (Puan: 1)
Gönderen: ibrahim-ergun Tarih: 19.01.2013 Saat: 12:08
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
tebrikler..başarılar dilerim...

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.