ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32143

27
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47748869

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2662

· Dün

4579


Yayın tarihi: 04.01.2013 Saat: 13:45
MİNİKLER PTT İLE TANIŞTI

Bizden Birileri

 

Acıpayam Kız Meslek Lisesi Anaokulu öğrencileri ilçemizde bulunan PTT şubesini ziyaret etti.Burada minik öğrenciler ailelerine zarflarına pul yapıştırarak yeni yıl kartı gönderdiler. Ankesörlü telefonla görüşme yaptılar.


PTT görevlileri tarafından öğrencilere postanede neler yapıldığı hakkında bilgi verildi.

Ayrıca öğrenciler ilçemizde bulunan Acıpayam Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı,Garnizon Komutanlığı,Milli Eğitim Müdürlüğü,İlçe Emniyet Müdürlüğü ve ilçede bulunan Anaokullarına yeni yıl kartı gönderdiler.

Minik yürekler okullarında da Noel Babalı eğlence düzenlediler.

Acıpayam Kız Meslek Lisesi Anaokulu minik öğrencileri yeni yıla girmenin mutluluğunu okullarında düzenledikleri ve ailelerinde katıldığı etkinlikte neşe içinde girdiler.

Kendi aralarında oyunlar,şarkılar söyleyerek eğlendiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.