ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

23
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47736744

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4292

· Dün

3822


Yayın tarihi: 23.12.2012 Saat: 00:05
AK PARTİ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Siyaset can acar bildirdi: "

 

AK Parti Danışma Kurulu Toplantısı Acıpayam Belediye Toplantı Salonunda gerçekleşti.Toplantıya AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Nihat Zeybekçi, İl başkanı Avni Örki, Eski Milletvekillerinden Mehmet Salih Erdoğan,Belediye Başkan Vekili Ahmet AKINCI,İlçe Başkanı Hüseyin Dağ, il merkez ve köylerden gelen vatandaşlar katıldı.Toplantının açılış konuşmasını ilçe başkanı Hüseyin Dağ yaptı.

Dağ ; konuşmasında partinin üye katılım çalışmalarında Denizli sıralamasında en çok üye kaydı yapan 2. İlçe olduklarını bu çalışmalara hizmet veren partili arkadaşlarına teşekkür etti.

Okullarda yapılan kılık kıyafet serbestliğinden memnun olduklarını bu yasayı çıkaranlara teşekkür etti.

Daha son söz alan İl başkanı Avni Örki, yılın en son ilçe danışma kurulu toplantısını Acıpayam’da yaptıklarını belirterek Acıpayam’ın AK Parti için çok büyük yeri olduğunu söyledi.Acıpayam’da diğer ilçelerden daha çok siyasi düşünceye sahip insanların olduğunu ve siyasetçi yetiştiren bir ilçe konumunda bulunduğunun altını çizen Örki, “Acıpayam’da Gençlik kolları ve kadın kollarının her geçen gün parti kaydı için yoğun çalışma içerisinde olduklarını görüyoruz. Bu hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

AK Parti MKYK Üyesi Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi enflasyonun % 6 olduğunu faizlerin düştüğünü 2013 bütçesinin büyüme hızında hedeflerinin dünyanın ilk on ülkesi arasına girmek olduğundan bahsetti.

Zeybekçi, Denizli’nin büyükşehir olduğunu büyükşehir yasasıkapsamında ne gibi avantajlarının olacağına değindi ve “Ak parti 2001 yılından bu yana insanlara umut oldu. Umut aşıladı. Eskiden insanlarımız korkuyordu darbelerden ekonomik krizlerden bu sebepten halkımız birikimlerini yastık altıtabir edilen şekilde birikim yapmaktaydı ama Ak parti döneminde böyle sorunlar aşıldı.Halkımız bizlere güvendi bizde halkımızdan aldığımız destekle ülkemizi demokraside ekonomide hızla büyüyen bir ülke haline getirdik”dedi.

Halkta kriz çıkacak korkusu kalmadı tüketemeyen toplum artık tüketici toplum oldu diyen Zeybekçi “Bu gün ülkemizin en ücra yerleşim yerinde merkez ilinde ne varsa aynı hizmetten bu beldemizde aynı eşitlikte faydalanmaktadır. Hedefimiz 2023 olduğunu Denzili’nin büyükşehir olduktan sonra Denizli merkezde ne hizmet yapılıyor ise en ücra köyümüze de aynı hizmeti götüreceğiz.

Bundan kimsenin şüphesi olmasın bu yasaya karşı çıkan muhalefetin halka Denizli merkezdeki emlak vergisiyle köydeki emlak vergisinin aynı olacağını çeşitli sıkıntılara düşülecek gibi lanse ettiklerini halbuki biz tek merkezde birleştirerek eşit hizmet dağıtımını amaçladık.Hızla büyüyen bir Denizli Büyükşehir hayal ettiklerine değinen Zeybekçi Ak parti ülkede bir devrim gerçekleştirmiştir. Hedefimiz 2023 biz halkımızın hizmetkarıyız biz herşeyi Türkiye Cumhuriyeti ve türk vatandaşı için yapıyoruz hakkımızda çıkan onca dedikoduya rağmen biz yolumuza devam ediyoruz. Durmadan devam edeceğiz” diye konuştu.Zeybekçi, katılımcılara teşekkür ettikten sonra partililerin sorularına cevap verdi. Oldukça sıcak bir havada geçen danışma toplantısı partililerin Zeybekçi ye yoğun ilgi ve alakasında geçtiğini ifade eden Zeybekçi Acıpayam’dan memnun ayrıldığını aktardı.

 

 

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: AK PARTİ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI (Puan: 1)
Gönderen: SULEYMANKURBAN Tarih: 24.12.2012 Saat: 17:18
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
yalandan kim ölmüş değil mi ya ? konusun konusun , bırınız kalkıpta , acıpayam ve cevresının gecım kaynagı tarım ve hayvancılık , bu cıftcı ne yapar, borcunu ödeyebiliyormu ? bu cıftcı kazanıyormu dıye sorsanız olmaz sanakı ? oraya gelenlere masal anlatıyorsunuz . gercı oraya gelenler baskandan masslar dınlemeye gelmıslerdır ya . madem acıpayam ve cevresı ıcın calışıyorsunuz yem fıyatlarını , mazot fıyatlarını , saman fıyatlarını dusurun, tabı sıkıyorsa , becerebılıyoırsanız, görelım. aklanan lara gelınce vatandas ne yapsın , işini gördürebılmek bır yerlere kapak atabılmek ıcın akpartıye kayıt yaptırmak zorunda kalıyor.Re: AK PARTİ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI (Puan: 1)
Gönderen: ŞaBaN Tarih: 25.12.2012 Saat: 16:52
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Allah yolunuzu açık etsin kimin ne yaptığını yada neler yapmayıp sadece laf tıkırtısı yaptığını artık halk görüyor durmak yok yola devam teşekkürler başkan.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.