ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32143

27
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47748866

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2659

· Dün

4579


Yayın tarihi: 20.12.2012 Saat: 23:24
MİNİKLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Bizden Birileri can acar bildirdi: "

 

İlçemizde faaliyet gösteren Özel Nazar Boncuğu Gündüz Bakım Evi etkinliklerine devam ediyor.Yerli Malı Haftası nedeniyle 2-6 yaş arasındaki çocuklar annelerinin hazırladığı güzel yiyecekleri okula getirerek birbirleriyle büyük bir keyifle paylaştılar.

Etkinlikte çocuklara Yerli Malının önemi anlatıldı ve minikler oyunlar oynadı ,şarkılar söyleyerek gönüllerince eğlendiler.

Etkinliğin akşamında da çocuklar anneleriyle beraber çay sohbetinde buluştu.

Özel Nazar Boncuğu Gündüz Bakım Evi Müdüresi Psikolojik Danışman Tuğba BİLGİÇ ACAR,öğrencilerinin annelerinin birbirleriyle tanışması ve kaynaşması amacıyla akşam çayında buluşturdu.

Çocuklar annelerine sergiledikleri oyunlar ve söyledikleri şarkılarla keyifli bir akşam yaşattı.

Özel Nazar Boncuğu Gündüz Bakım Evi Müdüresi Psikolojik Danışman Tuğba BİLGİÇ ACAR, Yerli Malı Haftası nedeniyle bir etkinlik düzenlediklerini,etkinliği katılan öğrenci annelerine ve öğrencilerine teşekkür ederek,etkinliklerinin ilerleyen aylarda da devam edeceğini sözlerine ekledi.

Anneler ve çocuklar toplu fotoğraf çekiminin ardından mutlu bir şekilde ayrıldılar.

 

 

 

 

 

 

 

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.