ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32150

25
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47785234

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4278

· Dün

6565


Yayın tarihi: 17.12.2012 Saat: 11:14
İLÇEMİZİ YUNANİSTAN SANDILAR

İlginç Haber can acar bildirdi: "

 

Avrupa’ya götürmek için yola çıkan üç değişik ülke vatandaşı olan bir grubu Yunanistan diyerek ilçemize bıraktılar.İlçemize bağlı Akalan Kasabası girişinde devriye yapan Jandarma kalabalık halde bekleyen 20 kişilik bir grup gördü.

Kalabalık grupla diyalog kurmak isteyen Jandarma ekipleri 20 kişilik grubun Türkçe bilmemesinden dolayı grubu gözlem altına aldı.Araştırmalar sonucunda 20 kişilik grubun 13’ü Afgan,4’ü Suriye ve 3’de Burma vatandaşı olduğu anlaşıldı.

2’si bayan olan 20 kişilik grubun kaçak yollarla İran’dan yola çıkarak önce Van’a buradan İstanbul’a gelerek Antalya’ya gitmek üzere yola çıktıkları bildirildi.

Kaçak gruba TIR’ın içinden Yunanistan’a geldik diye ilçemize bağlı Akalan Kasabası girişinde bıraktıkları belirlendi.

20 kişilik gruptan kişi başına 4-5 bin dolar aldıkları Avrupa ülkelerine geçmek üzere Yunanistan’a götüreceklerini öğrenildi.

Jandarma soruşturmayı derinleştirirken kaçak grup Belediye otobüsüyle Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şubesi Müdürlüğüne sevk edildi.

 

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: İLÇEMİZİ YUNANİSTAN SANDILAR (Puan: 1)
Gönderen: liselimusa Tarih: 15.01.2013 Saat: 10:05
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Banker Bilo misali bunu yapan adam Şener Şenden esinlenmiş olsa gerek :D :D :D

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.