ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32049

22
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47196474

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

7798

· Dün

8038


Yayın tarihi: 17.12.2012 Saat: 11:11
ACIPAYAM BELEDİYESİ ARAÇ PARKURUNU GÜÇLENDİRİYOR

Çevre can acar bildirdi: "

 

Acıpayam Belediyesi yeni çöp kamyonu alarak araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.Belediye hizmetlerinin halkımıza daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmak ve araç parkını güçlendirmek amacıyla belediye araç parkına 2013 model 1 Isızu marka çöp kamyonu alarak güçlendirdi.Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr.Hulusi ŞEVKAN, yeni aldıkları çöp kamyonunun ilçe halkına hayırlı olmasını diledi.

Yeni çöp toplama aracıyla daha temiz daha hızlı bir şekilde çöplerin toplanacağını belirten ŞEVKAN, “Artık karşınızda temiz ve modernize edilmiş bir ilçe var. Yaptığımız işlerde alımını gerçekleştirdiğimiz tüm hizmet araçlarında ilçenin sağlığı ve kaliteli hizmet görmesi adına ne gerekiyorsa ona göre tasarlanarak gerçekleştirilmekte. Yeni araçlara ihtiyaç duyuldukça bunları alarak filomuzu daha da genişleteceğiz. Aracımızın tüm ilçe halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: ACIPAYAM BELEDİYESİ ARAÇ PARKURUNU GÜÇLENDİRİYOR (Puan: 1)
Gönderen: acipayamli_nl Tarih: 18.12.2012 Saat: 13:29
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Durmak yok Yalana devam. Çevre Bakanlığınca Hibe Edilen Aracı siyasi rant için kendine yaz sen hulusi. Sen bu işlerle uğraşma sen git ahmet cankardeşin istikbalini düşün. Nede olsa belediye başkan yardımcısıyım diye hava atıyor. Sen de başkanlık ediyorum diye sevin.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.