ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32146

65
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47757195

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2590

· Dün

8398


Yayın tarihi: 10.12.2012 Saat: 09:18
ACIPAYAM'DA İLGİNÇ EVLENME TEKLİFİ

İlginç Haber can acar bildirdi: "

 

Sevdiğine sözünü dokuduğu kilimle söyleyen genç kızlar türkülerde kaldı. O kızların düşürdüğü mendili yerden alıp, geri götürerek evlenme isteğini dile getiren delikanlılar da "Kâtibim" şarkısında.Son zamanlarda erkekler tarafından ilginç evlenme teklifleri icat oldu. Hayal güçleri geniş olan insanlar tarafından yapılan evlenme teklifleri bazen beklendiği gibi gerçekleşmez

İlginç evlenme tekliflerinden biri de ilçemizde yaşandı.

Sevdiği kıza gönül veren bir genç sevdiğine evlenme teklifini ilçemiz Salih Tanyeri Parkı yanında bulunan billboardlara yazdırarak gerçekleştirdi.

BAKALIM SONUÇ NE OLACAK?

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.