ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32047

60
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47192940

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4264

· Dün

8038


Yayın tarihi: 15.11.2012 Saat: 13:05
Acıpayam Çiftçisine Selektör Makinesi

Ekonomi can acar bildirdi: "

 

Acıpayam Ziraat Odası Başkanı Ercan YILDIRIM, saatte 2,5 ton eleme, ayrıştırma ve ilaçlama yapabilen selektör makinelerinin üreticilerin hizmetine sunulduğunu söyledi.Odanın finanse ettiği makinelerin Akalan beldesi ve Ucarı köyünde kullanılacağını belirten Yıldırım, "Bölgemizdeki çiftçilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla selektör makineleri alınmıştır. Bunlar, ilçemizde tarımda yoğun üreticilerimizin olduğu Ucarı köyü ve Akalan beldesinde hizmete sunulmuştur." dedi. Önümüzdeki günlerde Serinhisar ilçesine de selektör getirileceğini kaydetti.


Makinelerin kurulumu ve kullanımı hakkında çiftçileri bilgilendirmek amacıyla Akalan'a giden Odası Başkanı Ercan YILDIRIM'a, Başkan Yardımcısı Abdullah URHAN ve Meclis Başkanı Yüksel SÜRÜCÜOĞLU eşlik etti.

SÜRÜCÜOĞLU, yaptığı açıklamada, "Hizmet olmazsa çiftçi üretmez. Üretimin devam etmesi için makine teknolojisinden çiftçilerimizi yararlandırmak asli görevimizdir." şeklinde konuştu.


Öte yandan Ercan YILDIRIM, üreticilerin her yıl elle boşaltma yaptığı şeker pancarı için de önümüzdeki sezondan itibaren seyyar boşaltma makinesi alacaklarını söyledi.

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: Acıpayam Çiftçisine Selektör Makinesi (Puan: 1)
Gönderen: SULEYMANKURBAN Tarih: 16.11.2012 Saat: 18:29
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
teknolojı guzel de, bırısı yada bırılerı, çiftcinin ve hayvan yetiştiricisinin girdilerrini ucuzlatalım dıye ugrassın. gırdıler cok pahalı olunca ne kadr teknolojı getırırsen getır boş. cıtcı kazanmayınca teknolojıyı nasıl alacak. sanırım turku cıgırarak teknolojı satın alınmaz.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.