ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47736734

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4282

· Dün

3822


Yayın tarihi: 10.10.2012 Saat: 10:37
BAŞBAKAN KIRGIL'A PLAKET GÖNDERDİ

Siyaset

 

3 dönem Acıpayam  AK Parti İlçe Başkanlığı görevini yürüten AK Parti eski ilçe başkanı Mehmet KIRGIL’a  AK Parti Genel Başkanı,Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN  tarafından gönderilen teşekkür plaketi  verildi.03.10.2012 Pazar günü Denizli’de yapılan genişletilmiş il divan toplantısında Başbakan adına Denizli AK Parti İl  Başkanı Avni ÖRKİ ve Milletvekillerinin katılımıyla yapılan plaket takdiminde;AK Parti İl Başkanı Avni ÖRKİ, Başbakan tarafından gönderilen plaketin üzerindeki  Mehmet KIRGIL’a hitaben yazılan; ‘’ Sayın Mehmet KIRGIL  AK Parti İlçe Başkanı olarak üç dönemdir yaptığınız özverili çalışmalarınız camiamız tarafından takdir ve minnetle anılacaktır.Başarılı çalışmalarınızın devam edeceği inancıyla size ve ailenize en kalbi muhabbet ve şükranlarımı sunarım.’’şeklindeki takdir ve teşekkür ifadelerini okuyarak takdim etti.

 

AK Parti Acıpayam Eski İlçe Başkanı Mehmet KIRGIL’da plaket takdiminden sonra yaptığı açıklama da parti tüzüğü gereği üç dönem kesintisiz ilçe başkanlığı yapan başka ilçe başkanı olmadığını,kendisinin Denizli’de tek olduğunu söyledi.

 

İlçe başkanlığı yaptığı üç dönem süresince kendisiyle berabr çalışan il genel meclisi üyelerine,belediye başkanlarına,her dönemde görev alan yönetim kurulu üyelerine ve bütün parti teşkilatı üyelerine teşekkür ederek,bu takdir  ve teşekkür şahsımda tüm  AK Partililere verilmiştir dedi.

 

Ayrıca  Denizli AK Parti İl Başkanı  Avni ÖRKİ’de , AK Parti Acıpayam Eski İlçe Başkanı Mehmet KIRGIL’a teşekkür belgesi  takdim etti.

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.