ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47736719

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4267

· Dün

3822


Yayın tarihi: 01.10.2012 Saat: 16:04
Acıpayam İlçe Sağlık Müdürü Dr.Zühtü DAĞTEKİN Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Sağlık Konuk bildirdi: "

 

3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü etkinlikleri kapsamında Acıpayam İlçe Sağlık Müdürü Dr.Zühtü DAĞTEKİN , Acıpayam Toplum Sağlığı personeli Ebe Ümmü TEKİN ve Ebe Hatice BAĞÇELİ,Belediye Başkanımız Dr.Hulusi ŞEVKAN'ı makamında ziyaret etti.Etkinlikler kapsamında fiziksel aktivitenin önemine halkımızın dikkatini çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla toplum önderlerine ,eğitim kurumlarına ziyarette bulunduğunu belirten Dr.Zühtü DAĞTEKİN, günümüz şartlarında obezitenin büyük bir sağlık sorunu haline geldiğini ve obeziteyle mücadelenin ancak sağlıklı beslenme ve düzenli fiziksel aktivite yapılması ile mümkün olacağını ifade etti.

Belediye Başkanımız Dr.Hulusi ŞEVKAN'da fiziksel aktivitenin sağlık üzerine olumlu etkilerine değinerek obezite ve hareket azlığının artık sadece bireysel değil toplumsal bir sorun haline geldiğini, halkımızda farkındalık oluşturmak amacıyla sosyal etkinlikler kapsamında düzenlenecek geniş katılımlı yürüyüşlerin toplumun bilinçlenmesine büyük katkı sağlayacağını ve bu konuda Acıpayam Belediyesi olarak her türlü yardıma hazır olduklarını belirtti.

Ziyaret halkın bilinçlenmesi için hazırlanan broşürlerin belediye çalışanlarına dağıtılmak üzere teslim edilmesiyle son buldu.

 

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.