ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47736735

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4283

· Dün

3822


Yayın tarihi: 31.08.2012 Saat: 01:05
UÇAR'DAN MECBURİ U DÖNÜŞÜ

SiyasetAk parti Denizli Milletvekili Bilal UÇAR, geçtiğimiz hafta yerel bir gazeteye verdiği roportajda, Acıpayam'ın bazı kasaba ve köylerinin Serinhisar'a bağlanması gerektiğini söylemesinden sonra Acıpayam'dan gelen büyük tepkinin hemen ardından acipayam.com sitemizin sosyal medyada hazırladığı kampanyadan da büyük tepkiyle karşılaşınca acil olarak 30 ağustos günü geniş bir Acıpayam turu yaptı. 
Konunun kendisine sorulması üzerine, "Daha önceden planlanmış bir konu değildir, Bu konu röportaj sırasında bir anda gelişen bir düşüncedir,gerçekte öyle birşey yok" diyerek geri adım attı.AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar, partisinin Acıpayam İlçe Başkanı Hüseyin Dağ ve beraberindeki ilçe yönetimiyle esnaf ziyareti yaptı.

Ak Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar, partisinin Acıpayam İlçe Başkanı Hüseyin Dağ ve beraberindeki ilçe yönetimiyle esnaf ziyareti yaptı. Ziyareti esnasında yolda karşılaştığı vatandaş ve çocuklarla el sıkışıp bir süre sohbet eden Uçar, ziyaret ettiği esnaflarla oturup çay içip onların talep ve dertlerini dinledi.

Bilal Uçar esnaf ziyaretlerinde Acıpayam'a yapılan yatırımlar hakkında bilgi verip amaçlarının esnafın ve bölge halkının istek ve sorunlarını yerinde dinlemek olduğunu söyledi. Esnaflar ise bölgenin sıkıntılarını vekilleriyle doğrudan paylaştı. Esnaflar bölgeden dünyaya ihraç edilen kromun ana merkezinin Acıpayam olduğunu, fakat maden ocağına giden yolun yıllardır yapılmadığını aktardılar. Acıpayamlılar, "Yolumuz ve suyumuz olursa ekonomik güç daha da artar. Bölgenin kalkınması hızlanır. Biz size, siz de başbakanımıza iletirseniz seviniriz" dediler. Millevekili Uçar, Akalan Barajının başlayacağı müjdesini verdi ve Dodurga-Yazır Barajının da proje çalışmalarının yapıldığını söyledi.

 

Ziyaretlerine sanayide devam eden Uçar, burada babası vefat eden sanayi esnafı Ahmet Selçuk'u da ziyaret edip başsağlı dileğinde bulundu. Kelekçi Kasabasına geçen Uçar ve beraberindekilere Belediye Başkanı Ramazan Acar bölge ve kasaba ile ilgili bilgi verip yapıaln çalışmaları anlattı ve sıkıntılarını dile getirdi. Başkan Acar; "Acıpayam Dalaman yolunun bitirilmesini, Dalaman Çayının ıslahı konusunda yardımcı olmanızı istiyoruz. Kasabamızda atık su arıtma tesisi kurulması için bir çalışmamız var. Yine kasabamızın çevresinde bulunan birçok derenin ıslah çalışması var. Ayrıca Kelekçi merkezde karayolları sorumluluk alanı bitiyor. Buradan kasaba çıkışına kadar olan yol belediyeye ait bu konuda yardım istiyoruz" dedi. Bilal Uçar da büyükşehir olmakla birlikte bu sorunları çözeceklerini söyledi ve sözlerine şöyle devam etti; "Kelekçi bölgesinin talep ve sıkıntılarını biliyorum. Hepsini çözeceğiz inşaallah. Meclis açılmasıyla beraber inşallah Denizlimiz büyükşehir olacak. Denizli büyükşehir olduğu zaman belde ve kasabalar mahalle olacak. Bizim Kelekçi de aynı şekilde mahalle olacak. Kanalizasyon, arıtma ve yol gibi ağır işleri büyükşehir belediyesi yapacak. Bu sorunları o zaman daha kolay ve hızlı çözeceğiz" dedi.

 

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ile de görüşen Millevekili Uçar beraber Yatağan'a geçti.

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: SOSYAL MEDYANIN FENDİ UÇAR'I YENDİ (Puan: 1)
Gönderen: SULEYMANKURBAN Tarih: 31.08.2012 Saat: 11:42
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
ne yanı koooooskoca milletvekili medyadan mı korktu yani ?bence yerel secımler yaklaştı, acıpayamlının kararlılıgını görünce 180 derece döndü. herzamankı gıbı. vaat üstüne vaat, Acıpayamlı yerse tabii...Re: UÇAR'DAN MECBURİ U DÖNÜŞÜ (Puan: 1)
Gönderen: zy2706 Tarih: 02.09.2012 Saat: 00:47
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Bişi söyleyecekti... Söyledi.... Dediğini duymadı da anlamadı.... Affediven gari... dili sürçtü ....:)Re: UÇAR'DAN MECBURİ U DÖNÜŞÜ (Puan: 1)
Gönderen: huRsit Tarih: 02.09.2012 Saat: 03:57
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Başka işiniz mi yok Vekilim?İsterseniz bir kamuoyu yoklaması yaptırın;Serinhisar da Acıpayam'a bağlanmak isteyebilir!Re: UÇAR'DAN MECBURİ U DÖNÜŞÜ (Puan: 1)
Gönderen: cancance Tarih: 03.09.2012 Saat: 10:28
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
87 lerde kızılhisar ilçe olurken yapılmış bir hatayı,ilk defa bir milletvekli dile getirdi.nedense bu gerçek sizleri rahatsız etti.eskiler hep söyler zamanında demirel acıpayama gelir o zamanlar acıpayam solcu bilinirmiş.hemde önde giden sol görüşlü şehirlerden.demireli konuşturmazlar.demirelde kızılhisari ilçe yapmazsam diye hayıflanır.(biz eskilerin yalancısıyız,eğer doğruysa)acıpayam olarak eskiden gelen devlet büyüklerini tiye alma anlayışını bırakın.böyle dalga geçen afişler yakışmıyor.kızdırmayın hükümeti alıverirler elinizden köyleri,demireli kızdırdığınız gibi.SON OLARAK sayın milletvekilimiz BİLAL UÇAR a güçlü acıpayam lobisine rağmen gerçekleri söylediğİ için,geçmişten gelen demirelde olduğu gibi devlet büyüklerini konuşturmamayı seven acıpayam lobisine rağmen gerçekleri söylediği için İÇTEN TEŞEKKÜRLER.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.