ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47736712

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4260

· Dün

3822


Yayın tarihi: 22.08.2012 Saat: 18:31
HAŞERE MÜCADELESİNDE TATİL YOK

Sağlık

 

Belediyemiz Veteriner İşleri Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Uğur TOSCALI ve ilaçlama ekibi işçi arkadaşlarımız Atanur BAL ve Ercan KAYMAK , bayram tatili boyunca sinek ve haşarelerle mücadele etmeye devam etmişlerdir.Belediyemiz Veteriner İşleri Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekimimiz Uğur TOSCALI’dan aldığımız bilgiye göre,sinek ve haşarelerle mücadele programı Şubat ayı sonu ile Mart ayı başlarında başlamaktadır.Kasım ayı başlarına kadar aralıksız sürdürmektedir.

Bu konuda görüşlerini aldığımız Belediye Başkanımız Dr.Hulusi ŞEVKAN,halkımızın sağlıklı,rahat ve huzurlu yaşaması için Belediye olarak hayatın her alanında çalıştıklarını ve bu işlerin olumlu gitmesi içinde ciddi bütçeler ayırdıklarını söyledi.

ŞEVKAN,bayram süresinde çalışmalara katılan Belediyemiz Veteriner İşleri Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekimimiz Uğur TOSCALI ve ilaçlama ekibi işçi arkadaşlarımız Atanur BAL ve Ercan KAYMAK’a teşekkür ediyor,halkımıza sağlık huzur ,barış ve umut dolu günler diliyorum dedi.


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.