ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32049

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47196495

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

7819

· Dün

8038


Yayın tarihi: 07.08.2012 Saat: 18:15
Denizli'de Çöp Taksiler Görevde

Çevre

 

Denizli Belediyesi, yayaların yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklarda, Çöp Taksi uygulaması başlattı. Böylece, büyük çöp arabalarından kaynaklanabilecek olası trafikte aksamalarının da önüne geçilecek.Denizli Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, çöp taksiler hakkında bilgi verdi. 

Çöp taksilerin çöplerin toplamasında büyük kolaylık sağlayacağını ifade eden Başkan Yardımcısı Gökoğlan, şöyle dedi:

  ‘Denizli’mize yeni bir hizmet daha getirmiş bulunuyoruz. Çöp taksilerle Denizli’nin içinde yaya odaklı yerlerde hizmet verilecektir. Üst yapı çalışmalarımız hızlı bir şekilde bitirildi. En son düzenleme sonrası Gazi Bulvarı araç trafiğine kapatıldı. Dolayısıyla bulvarımızdaki vatandaşlarımızın evlerinden ve iş yerlerinden çıkan evsel atıklar ile çöpler hızlı bir şekilde çöp taksilerle toplanacaktır. Yine aynı şekilde yayaların yoğun olduğu Bayramyeri Meydanı ve çevresinde çöp taksilerimiz devreye girecek. Hızlı bir şekilde Denizli’mizi daha temiz tutmaya çalışacağız. 

  Vatandaşlarımızdan, çöplerini belirtilen gün ve saatlerde çıkarmalarını rica ediyoruz. Bizler de çöpleri zamanında alıyoruz. Şehrimiz çok temiz şehir haline geldi. Birlikte daha da güzel bir şehri ortaya çıkarabiliriz. Çöp taksilerde bu doğrultuda hizmet verecek. Hızlı şekilde çöpleri toplayıp büyük çöp arabalarına aktarma yapacak. Böylece zaman kaybı olmazsızın gün boyu kendi bölgesinde hizmet verecek.’

  Çöp Taksilerin 2 tane olduğu ve ihtiyaç duyulması durumunda sayının artabileceği bildirildi. Bu arada, çöp taksiler de ilk kez kullanılmaya başlandı. Çöp taksilerle, Gazi Bulvarı ve Bayramyeri’nde çöpler toplanıp, büyük çöp arabasına aktarma yapıldı.

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.